Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo żytnie z browaru Konstancin?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cannabee776i99
    Senior
    • 08-2009
    • 658

    #31
    Zdrojowe jest czterosłodowe, więc lekkie bdziepewnie funkcjonować obok w tym samym segmencie.

    Comment

    • Cannabee776i99
      Senior
      • 08-2009
      • 658

      #32
      Nie mogę edytować posta.

      Czyli generalnie zapowiada się zmiana nazewnictwa w Konstancinie. W sumie z jednej strony mogą wprowadzić jasną, czytelną i zdyscyplinowana linię, a z drugiej rozmienić się na drobne i zrobić nie sledzącym nowości konsumentom mętlik w głowie.

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        #33
        Tym "Lekkim" mogą wyrządzić niedźwiedzią przysługę Zdrojowemu, bo taka nazwa nie wróży wielkiego sukcesu w naszym kraju. Stara bardziej mi się podobała, miała już pewną tradycję.

        Linia etykiet zapowiada się bardzo ładnie, choć na początku miałem wątpliwości. Jedyny minus to kierunek tekstu - kark można sobie skręcić, próbując odczytać napisy. Wyobraźcie sobie teraz, że do sklepu wchodzi kilku klientów, którzy nie wiedzą, jaki kolor jakiemu piwu odpowiada, i wszyscy stają przed tą samą lodówką.

        Comment

        • petrus33
          Gość
          • 01-2008
          • 888

          #34
          Wczoraj rozmawiałem z technologiem z browaru i powiedział mi, że Żytnie będzie dostępne w sklepach najwcześniej pod koniec lutego. Niestety nie miałem możliwości spróbowania tego piwa na giełdzie.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎