Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    Eh, kiedyś to mieliśmy wspaniałe zespoły...https://www.youtube.com/watch?v=90vlxY86GLk

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
      Mam pytanie? Czy w związku z ACTA 2, który zatwierdził eurokołchoz ,wolno mi linkować muzykę z youtuba na browar biz ?
      Boisz się komuchów z UE?
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • jacekwerner
        Senior
        • 05-2004
        • 2835

        Możecie skończyć to polityczne pierdolamento ?
        Ochotnicza Straż Piwna
        BAZA = 7446

        Comment

        • dyczkin
          Serce w kolorze blaugrana
          • 05-2011
          • 3657

          2 zdania i już polityka?
          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

          Moje warzenie // Piwny Wojownik

          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

          Comment

          • wpadzio
            Senior
            • 06-2011
            • 2645

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
            Eh, kiedyś to mieliśmy wspaniałe zespoły...https://www.youtube.com/watch?v=90vlxY86GLk
            Ale ta grafomania...
            Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
            Serviatus status brevis est
            3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

            Comment

            • DariuszSawicki
              Senior
              • 08-2012
              • 2868

              Skoro nie dostałem odpowiedzi to sobie dokazuję i linkuję
              Wszystkim piwoszom życzę w Nowym Roku tylko smacznych piw
              A gdyby ktoś mnie wystrzelił w kosmos i łaskawie pozwolił na zabranie z sobą tylko jednej płyty, to wcale nie byłaby to płyta zespołu Rush, tylko to cudo stworzone chyba przy pomocy aniołów...
              https://www.youtube.com/watch?v=kJIVuinJlsU

              Comment

              • dyczkin
                Serce w kolorze blaugrana
                • 05-2011
                • 3657

                Żadnej płyty nie stworzyli aniołowie, tylko ludzie natchnieni, nie wiem tylko czym
                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                Comment

                • DariuszSawicki
                  Senior
                  • 08-2012
                  • 2868

                  Od małego dziecka bardzo wysoko sobie cenię muzykę zespołu VAN DER GRAAF GENERATOR, ale jestem ciekaw opinii muzyków tego zespołu na temat tej kobiety śpiewającej ich covery.
                  Toć to aniołek boży, tak ślicznej kobiety trudno znaleźć na tym świecie i na dodatek ładnie śpiewa trudne utwory.
                  https://www.youtube.com/watch?v=T_qwQCGX6_Q
                  A to oryginał
                  W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                  Comment

                  • DariuszSawicki
                    Senior
                    • 08-2012
                    • 2868

                    Wiosna, ta nadchodząca jak i każda inna nie będzie już taka sama...
                    Dużo pamiętnych chwil przeżyłem przy muzyce z wiosennej płyty The Colour of Spring, którą uważam za najlepszą w dyskografii zespołu Talk Talk.
                    Jednak najwspanialszy kawałek nagrali na wcześniejszej płycie It’s My Life.
                    Ciągle trudno mi uwierzyć w śmierć Marka Hollisa...
                    https://www.youtube.com/watch?v=uUU0Z4hnAiQ

                    Comment

                    • KlossJ23
                      Senior
                      • 08-2013
                      • 136

                      Ech, jakie teraz wspaniałe zespoły mamy........
                      Wreszcie niektóre z nich zajmują się nie odtwórczym kopiowaniem zagranicznych wzorców ale to one wyznaczają standardy i przecierają nowe muzyczne szlaki:
                      Release Date: 28.09.2018Track List:1. Poison - 0:002. Wisdom - 15:183. Astral - 25:284. Vacuum - 30:265. Hollow - 43:276. Endure - 49:26BUY THIS ALBUM:Digita...

                      A co najdziwniejsze pochodzą często z prowincjonalnych miast, np z podwrocławskiej Oleśnicy
                      Last edited by KlossJ23; 26-02-2019, 21:12.

                      Comment

                      • sredstvom
                        Senior
                        • 10-2015
                        • 362

                        Kazimierz znad Wisly

                        Jako ze dzisiaj urodziny Kazika, wieczor uplynie pod znakiem Kultu, KNZ i innych wariacji na temat. Niestety nie przy piwie na okolicznosc zapalenia gardla.
                        Rano nieopatrznie odpalilem "Cyrk" i dlugo nie trwalo, a moj 6-letni smyk juz latal po mieszkaniu podspiewujac, ze "na dole w sklepie jest coraz lepiej, gorzaly coraz wiecej" :-)
                        Czy napija sie panowie piweczka?

                        Comment

                        • LESNICZYy
                          Senior
                          • 01-2018
                          • 950

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sredstvom Wyświetlenie odpowiedzi
                          Rano nieopatrznie odpalilem "Cyrk" i dlugo nie trwalo, a moj 6-letni smyk juz latal po mieszkaniu podspiewujac, ze "na dole w sklepie jest coraz lepiej, gorzaly coraz wiecej" :-)
                          Mogło być jeszcze gorzej np " Nie ma litości " . Też bardzo chętnie posłucham Kazika

                          Comment

                          • yavo
                            Młóto w butach
                            • 03-2009
                            • 909

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann Wyświetlenie odpowiedzi
                            A gdy sam chcę sobie posiedzieć przy piwie - domowników wykurzam puszczając Einstuerzende Neubauten, niemiecką kapelę nie dla wszystkich nadającą się do słuchania
                            Cholerka, jak ja puszczam Neubauten, to wszyscy domownicy się schodzą. Co robię nie tak?

                            (Przepraszam za to wykopalisko, ale zastanawiałem się, czy znajdę tu fanów.)

                            Comment

                            • DariuszSawicki
                              Senior
                              • 08-2012
                              • 2868

                              Coś pięknego...
                              https://www.youtube.com/watch?v=vUzJ4a4jKXs

                              Comment

                              • Warzywo
                                Senior
                                • 08-2016
                                • 955

                                Zakupiłem ponownie bo kiedyś na imprezie mi zginęła - The Pogues " Rum, Sodomy and The Lash". Chyba niewiele jest lepszej, nie tylko do piwa, muzyki.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎