Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki jestem gość

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dori
    Senior
    • 10-2004
    • 320

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
    Potrafię wypić każde piwo .
    Nigdy nie zdarzyło mi się nie dopić i wylać piwo .
    bo jeszcze mojego piwa nie próbowałeś

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19168

      To ja się też piszę Możemy coś powymieniać.
      Last edited by e-prezes; 27-06-2007, 23:48.

      Comment

      • dori
        Senior
        • 10-2004
        • 320

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        To ja się też piszę Możemy coś powymieniać.
        Tylko większość tego co mi zostało to tylko dla twardzieli co "potrafią wypić każde piwo" .

        PS
        Witbiera dziś ugotowałam, więc jeśli coś z niego wyjdzie to będzie na wymianę

        Comment

        • MarcinKa
          Senior
          • 02-2005
          • 2729

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dori Wyświetlenie odpowiedzi
          Tylko większość tego co mi zostało to tylko dla twardzieli co "potrafią wypić każde piwo" .
          To coś dla mnie

          Nie jestem w stanie wypić tylko tego co sam uwarzyłem.
          Obawiam się, że wypicie tego by zaowocowało upodobnieniem się do mojego avatara
          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

          Comment

          • kony
            breweriarz
            • 08-2005
            • 1701

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
            Potrafię wypić każde piwo .
            Nigdy nie zdarzyło mi się nie dopić i wylać piwo .
            Ciekawi mnie czy próbowałeś Szwejka z okresu tuż przed zakończeniem warzenia w Bojanowie ? Jeśli tak i faktycznie wypiłeś całe to jesteś gość i przetrwasz wszystko

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23806

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony Wyświetlenie odpowiedzi
              Ciekawi mnie czy próbowałeś Szwejka z okresu tuż przed zakończeniem warzenia w Bojanowie ? Jeśli tak i faktycznie wypiłeś całe to jesteś gość i przetrwasz wszystko
              a co, woda po kiszonej kapuście i ogórkach jest jakaś taka straszna?
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • kony
                breweriarz
                • 08-2005
                • 1701

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                a co, woda po kiszonej kapuście i ogórkach jest jakaś taka straszna?
                W moim odczuciu to była raczej wykręcona szmata po myciu podłogi w browarze. Ale nie ma się co dziwić, wszak w browarze już wtedy nie było piwowara. Pewnie proces nadzorował ten kto pierwszy przyszedł do roboty

                Comment

                • MarcinKa
                  Senior
                  • 02-2005
                  • 2729

                  Niestety Szwejka nigdy nie piłem. Największy problem kiedyś miałem z Grybowem Premium. Piwo było paskudne. Pierwszy raz je piłem. Musiało być jakieś ... bo późniejsze było niedobre ale całkiem pijalne. Ale przez parę dni jak przypomniał mi się posmak tego trefnego to mnie otrząsało brrrr.
                  Ciężko też się czasami pijało Jabłonowa w PETach 0,9l, zwłaszcza te Mocne czy Super Mocne, no ale tam jest prawie litr. Ale i tak w stosunku do Grybowa to pestka.
                  To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                  Comment

                  • ziomal-111
                    Senior
                    • 09-2006
                    • 288

                    Mój pierwszy wpis w tym temacie
                    Jestem gość dzisiaj zdałem mature Trzeba to opić, zdrowie wszystkich piwoszy
                    Browar gawron to witaminy!!

                    Comment

                    • banaszek
                      SłabyUżytkownik
                      • 02-2005
                      • 617

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ziomal-111 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jestem gość dzisiaj zdałem mature
                      <złośliwość_i_drwina_ale_sympatyczna>
                      Obawiam się, że zdałeś egzaminy, jednak nie z języka polskiego.
                      </złośliwość_i_drwina_ale_sympatyczna>

                      Serdeczne gratulacje! Sam pamiętam swoje egzaminy. I to uczucie ulgi i satysfakcji w finale
                      Last edited by banaszek; 29-06-2007, 18:24.


                      Comment

                      • naczelnik
                        Senior
                        • 08-2003
                        • 1884

                        ZA - do Ciebie te slowa: znikam na dwa miechy, jak Ty znikales, z tym, ze na dluzej
                        Wroce za te dwa miechy, zeby nie bylo- jako gosc
                        trzymajcie kciuki. Poki pary jeszcze mam
                        Last edited by naczelnik; 30-06-2007, 04:14.
                        Popieram domowe browary!

                        Polakom gratulujemy naczelnika

                        Zamykam browar.
                        Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                        gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                        Comment

                        • jerzy
                          piwoholik
                          • 10-2001
                          • 4705

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ciekawi mnie czy próbowałeś Szwejka z okresu tuż przed zakończeniem warzenia w Bojanowie ?
                          Pisz: "Szwejkę", ew. "Szwejka Pilsenera" - aby nikt przypadkiem nie pomylił tego wyrobu ze Szwejkiem z Góry.
                          browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                          Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                          Comment

                          • Infam
                            Senior
                            • 05-2005
                            • 715

                            Nie byłbym sobą, jakbym się nie dopisał w tak wyszukanym temacie
                            Swego czasu bawiłem w Kirgizji. Był to rok 1997. A pochwalić się chciałem moją odwagą - pomimo zaklinania i biadolenia mojej znajomej popełniłem ten krok i wypiłem dwa kirgiskie browary . Smakowały jak podła oranżada, przyprawiona goryczką (raczej nie chmielową). Co ciekawe, piwa kitajskie były tam wypijalne.
                            Ale żeby Heineken był tam w cenie flaszki 0,7l...
                            "Dużo to nie znaczy Dobrze
                            Dobrze znaczy dużo"

                            Comment

                            • Wielki_B
                              Senior
                              • 02-2005
                              • 1968

                              Może są na forum tenisiści?
                              No to pochwalę się, że udało mi się w końcu doprowadzić do zabudowania kortów tenisowych na płycie lodowiska w Pszowie. Sztuczna nawierzchnia (spełniająca wymogi federacji tenisowych, siatkarskich itp.) została specjalnie sprowadzona aż z USA. Jej zaletą m.in. jest to, że nie wyłamuje graczom stawów, bo płytki, z których jest ułożona, delikatnie rozjeżdżają się. Koszt: 235 tys. zł
                              Wjazd tylko 14 zł/godzinę/kort. W cenie jest też skorzystanie z pryszniców. Jak ktoś chce pograć nocą, to wzorem proboszcza, musi zapłacić za zapalenie reflektorów - wtedy opłata wynosi 20 zł/godzine/kort.
                              Na zimę kort będzie składany.
                              Mało tego, obok kortów - też na płycie lodowiska - umieśliliśmy skate park dla rolkarzy, który oddzielony jest specjalną kotarą z siatki.

                              Przewidziano zniżki, a nawet karnety dla domowych piwowarów

                              PS. Na szczęście nie ja musiałem to wszystko finansować
                              Attached Files

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23806

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B Wyświetlenie odpowiedzi
                                Koszt: 235 tys. zł
                                rozumiem, że z racji tematu, to jest cena za m2
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎