Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nazwa tematu do ustalenia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tristan_tzara
    Senior
    • 12-2007
    • 1038

    Nazwa tematu do ustalenia

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Brodzislaw Wyświetlenie odpowiedzi
    Za Hitlera organizator tego plebiscytu to by od razu poszedł do pieca z pominięciem komory gazowej
    Kucu, tutaj nie forum korwina ani wykop.pl
    Last edited by tristan_tzara; 12-02-2015, 23:02.
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    #2
    Najpoważniejszym błędem było wysyłanie tego newslettera za nomen omen pięć dwunasta. Tylko rozsierdziło to tych, którzy nie zdążyli zagłosować. Tak mieliby pretensje do siebie, a tak mają do ARTa. Wystarczyłoby z tej okazji wydłużyć termin zakończenia choćby do północy.

    Fakt, jest faktem, że przy obecnych kategoriach (oderwanych od stylów, z jakimś archaicznym podziałem ekstrakt/barwa/rodzaj fermentacji) plebiscyt browar.biz kompletnie traci na znaczeniu. Ponadto w obecnej formie jest niemal pewne, że medale dostaną piwa całoroczne typu Pacyfik, a nie perełki typu Preparat. Tak czy owak, poniżej Ciechana nie sądzę, żeby browary na etykietach chwaliły się medalami browar.biz. Teraz na topie są medale z ratebeer.com. Sorry, takie mamy czasy. Kto się nie rozwija, ten się zwija. A browar.biz nie rozwija się od mojego pierwszego zalogowania się tutaj, czyli od ponad 10 lat.

    Zresztą obserwując wątek Lager, Lager Über Alles! widać jak bardzo przez brak zmian, brak jakiejkolwiek oferty poza forum, brak dopływu świeżej krwi, browar.biz stał się gettem i skansenem. Przypomina to CAMRA, obrażające się na BrewDoga za to, że używają CO2 do swoich piw. Czasy się zmieniają i tak jak CAMRA albo się zmieni, albo umrze, tak samo browar.biz albo się zmieni, albo zostanie gronem sfrustrowanych zgryźliwych piwnych tetryków. Wiem, że zaraz rozpocznie się shitstorm, ale piszę to dlatego, że cały czas czuję się częścią browar.biz i to mnie boli. Bo powoli już nawet polecanie browar.biz, żeby ktoś mógł sobie sklep specjalistyczny w okolicy wyszukać, robi się nazbyt ryzykowne. Prościej i bezpieczniej polecić ratebeer.
    blog.kopyra.com

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
      Najpoważniejszym błędem było wysyłanie tego newslettera za nomen omen pięć dwunasta. Tylko rozsierdziło to tych, którzy nie zdążyli zagłosować. Tak mieliby pretensje do siebie, a tak mają do ARTa. Wystarczyłoby z tej okazji wydłużyć termin zakończenia choćby do północy.

      Fakt, jest faktem, że przy obecnych kategoriach (oderwanych od stylów, z jakimś archaicznym podziałem ekstrakt/barwa/rodzaj fermentacji) plebiscyt browar.biz kompletnie traci na znaczeniu. Ponadto w obecnej formie jest niemal pewne, że medale dostaną piwa całoroczne typu Pacyfik, a nie perełki typu Preparat. Tak czy owak, poniżej Ciechana nie sądzę, żeby browary na etykietach chwaliły się medalami browar.biz. Teraz na topie są medale z ratebeer.com. Sorry, takie mamy czasy. Kto się nie rozwija, ten się zwija. A browar.biz nie rozwija się od mojego pierwszego zalogowania się tutaj, czyli od ponad 10 lat.

      Zresztą obserwując wątek Lager, Lager Über Alles! widać jak bardzo przez brak zmian, brak jakiejkolwiek oferty poza forum, brak dopływu świeżej krwi, browar.biz stał się gettem i skansenem. Przypomina to CAMRA, obrażające się na BrewDoga za to, że używają CO2 do swoich piw. Czasy się zmieniają i tak jak CAMRA albo się zmieni, albo umrze, tak samo browar.biz albo się zmieni, albo zostanie gronem sfrustrowanych zgryźliwych piwnych tetryków. Wiem, że zaraz rozpocznie się shitstorm, ale piszę to dlatego, że cały czas czuję się częścią browar.biz i to mnie boli. Bo powoli już nawet polecanie browar.biz, żeby ktoś mógł sobie sklep specjalistyczny w okolicy wyszukać, robi się nazbyt ryzykowne. Prościej i bezpieczniej polecić ratebeer.
      Nawet hasła na koszulki chcesz wymyślać? I tak uważam, że moje jest lepsze

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
        Ponadto w obecnej formie jest niemal pewne, że medale dostaną piwa całoroczne typu Pacyfik, a nie perełki typu Preparat.
        Ale tak było odkąd pamiętam. Tylko piwa o dużej skali produkcji i dostępności miały szansę zaistnieć w plebiscycie, a nie piwa "jednorazowe strzały" wypite przez 2-3 blogerów.

        Comment

        • koorgan
          Gość
          • 08-2014
          • 50

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi

          Fakt, jest faktem, że przy obecnych kategoriach (oderwanych od stylów, z jakimś archaicznym podziałem ekstrakt/barwa/rodzaj fermentacji) plebiscyt browar.biz kompletnie traci na znaczeniu. Ponadto w obecnej formie jest niemal pewne, że medale dostaną piwa całoroczne typu Pacyfik, a nie perełki typu Preparat. Tak czy owak, poniżej Ciechana nie sądzę, żeby browary na etykietach chwaliły się medalami browar.biz. Teraz na topie są medale z ratebeer.com. Sorry, takie mamy czasy. Kto się nie rozwija, ten się zwija. A browar.biz nie rozwija się od mojego pierwszego zalogowania się tutaj, czyli od ponad 10 lat.

          Zresztą obserwując wątek Lager, Lager Über Alles! widać jak bardzo przez brak zmian, brak jakiejkolwiek oferty poza forum, brak dopływu świeżej krwi, browar.biz stał się gettem i skansenem.
          Dodam że lejałt woła o pomste do nieba. Hipsterzy prędzej będą śledzić wpisy Kopyry. Browarbiz odejdzie do lamusa jak Gadu-Gadu naszaklasa. Ciekawe co na to arcie?

          Comment

          • Shedao
            Senior
            • 09-2007
            • 900

            #6
            Jak dla mnie layout browar.bizu jest bardzo dobry, czytelny, przejrzysty i przyjemny dla oka. Poza tym, ciężko się nie zgodzić z postem kopyra. Szczególnie z tym skansenem i gronem frustratów.

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              Wolę być sfrustrowanym i zgryźliwym tetrykiem w gronie innych sfrustrowanych i zgryźliwych tetryków i tetryczek, nawet z tymi, z którymi notorycznie drę szaty już latami, niż zostać samouwielbiającym się, nowomodnym blogerem-hipsterem, który jak ojciec Rydzyk wygłasza własne prawdy dla grona wiernych słuchaczy
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • Shedao
                Senior
                • 09-2007
                • 900

                #8
                A ja tam wolałbym nie być ani jednym ani drugim, tylko zwyczajnym piwoszem, czerpiącym przyjemność ze spożywania dobrego trunku.

                Comment

                • kopyr
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 9475

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika koorgan Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dodam że lejałt woła o pomste do nieba. Hipsterzy prędzej będą śledzić wpisy Kopyry. Browarbiz odejdzie do lamusa jak Gadu-Gadu naszaklasa. Ciekawe co na to arcie?
                  Layout to jest najmniejszy problem, choć oczywiście może on służyć za internetowy wehikuł czasu. Na browar.bizie brak treści, czy jak to się dzisiaj mówi contentu. Ostatni wywiad sprzed 11 miesięcy, newsy w liczbie 2-3 na miesiąc, gdy Piwne Newsy trwające 10-30 minut nagrywam raz w tygodniu. "Śmieszna" ankieta z poprzedniego roku. Totalny brak video. Zresztą forum nie wygląda dużo lepiej, większość wątków idzie siłą rozpędu, naprawdę ciekawych dyskusji w zasadzie nie ma, bo kończą się wyzwiskami od kuców Korwina, przez lewaków, na faszystach kończąc. Moderacja nie istnieje. Media społecznościowe nie istnieją.
                  Niestety tego typu portal to jest praca dla kilku osób na cały etat i ten portal powinien na te kilka etatów bez problemu zarobić. Zresztą prawda jest taka, że gdyby wykorzystano to, co można mieć za darmo od użytkowników, to by była potęga. Ale nawet tak bzdetna rzecz, jak dodawanie fotek piwa przez użytkowników nie wchodzi w grę (mam na myśli fotki pojawiające się przy ocenianym piwie). Osobiście nie miałbym nic przeciwko temu, żeby wybrane moje filmy wyświetlały się na głównej, skoro mogą się wyświetlać na Wykopie czy JoeMonsterze, to czemu nie tutaj, ale nikt takiej potrzeby nie odczuwa. Zresztą to wcale nie muszą być moje filmy, to mogłyby być filmy innych ludzi wywodzących się z browar.biz - Docenta, Maidenowca. Dlaczego nie mogłyby to być wpisy Twilighta, Bartka Nowaka itd. Patrząc na to ilu ludzi wywodzi się z browar.bizu i co udało się skrzyknąć w kilka tygodni Marcinowi Kwilowi z Hoppy News, można dojść do wniosku, że to jest po prostu olanie tematu i niewykorzystanie potencjału.
                  blog.kopyra.com

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19159

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                    Totalny brak video.
                    Jeszcze tego by brakowało? Może pod tym względem b.biz jest archaiczne, ale nie tak rozdymane stękaniem i powtarzaniem newsa po kilka razy jak u Ciebie. Sorry, ale merytorycznie i z sensem nagrań wideo o piwie ze świecą szukać.

                    Comment

                    • wojtek_63
                      Senior
                      • 10-2004
                      • 357

                      #11
                      A dlaczego nie Rydzyk to jest doskonały przykład na samouwielbienie i posiadanie wiedzy w każdej dziedzinie życia.Równie dobrze Becik mógł napisać wielabniepiwny Kopyr ponieważ on także uzurpuje sobie prawo do posiadania jedynej racji. Jak zauważyłem znalazł już nawet grono poplecznikow,którzy mu wtórują ale nie bardzo wiem czy rozumnie.Tylko nasz wielebny nie bierze pod uwagę ,że nie wszystkich jego hipsterskie nauki obchodzą a jak ten "archaiczny" browar.biz jest taki lamerski to po co w nim uczestniczy.

                      Comment

                      • kopyr
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 9475

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wojtek_63 Wyświetlenie odpowiedzi
                        A dlaczego nie Rydzyk to jest doskonały przykład na samouwielbienie i posiadanie wiedzy w każdej dziedzinie życia.Równie dobrze Becik mógł napisać wielabniepiwny Kopyr ponieważ on także uzurpuje sobie prawo do posiadania jedynej racji. Jak zauważyłem znalazł już nawet grono poplecznikow,którzy mu wtórują ale nie bardzo wiem czy rozumnie.Tylko nasz wielebny nie bierze pod uwagę ,że nie wszystkich jego hipsterskie nauki obchodzą a jak ten "archaiczny" browar.biz jest taki lamerski to po co w nim uczestniczy.
                        Co Ty zrobiłeś dla browar.biz przez te 10 lat od Twojego zarejestrowania? Jak zrobisz 1/10 tego co ja, to pogadamy.
                        blog.kopyra.com

                        Comment

                        • Shedao
                          Senior
                          • 09-2007
                          • 900

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marchi Wyświetlenie odpowiedzi
                          Mhm. Tylko, że jakby to browar.biz miał propagować piwną kulturę w Polsce, a nie Kopyr i reszta "hipsterskiej" blogosfery, to byśmy sobie dalej wybierali pomiędzy Ciechanem Lagerowym i Koźlakiem z Ambera.
                          No i sporo browar.bizowiczów byłoby szczęśliwych, poczytaj ten wątek o lagerach co Kopyr zalinkował na poprzedniej stronie. Brakuje jeszcze tylko żeby ktoś przyszedł i powiedział że to portal dla "prawdziwych ludzi z prawdziwymi problemami", a nie dla "hipsterów i pozerów z klasy uprzywilejowanej", i że każdy kto nie uwielbia sączyć lagerka w jakiejś mordowni w towarzystwie miejscowych dziadków - wypad.

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19159

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                            Co Ty zrobiłeś dla browar.biz przez te 10 lat od Twojego zarejestrowania? Jak zrobisz 1/10 tego co ja, to pogadamy.
                            Kopyr i tutaj wyłazi z Ciebie to kim jesteś...

                            Dobrze wiesz, że b.biz jak powstał, ale i przez szereg lat swojego działania skupiał nie tylko piwoszy, piwnych poszukiwaczy odjechanego smaku, ale też kolekcjonerów i piwowarów domowych. Często dzięki ich pracy (hobby) mieliśmy możliwość poczytania i zobaczenia efektów ich zbieractwa i piwnych wojaży. Jak to hobby, każdy wkłada tyle czasu ile może w to co robi, a że materii sporo to nie da się tego ogarnąć w parę osób.
                            Jak chodzi o wywiady i newsy często FB i blogi są szybsze, bo też piwne inicjatywy pierwsze swe kroki kierują ku tym mediom i osobom. Nie zapominaj jednak że b.biz to przede wszystkim forum dyskusyjne.

                            Comment

                            • kopyr
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 9475

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                              Kopyr i tutaj wyłazi z Ciebie to kim jesteś...
                              No kim? Przychodzi sobie taki wojtek63, od 11 lat na browar.biz (niemal równo tyle co ja), sto kilkadziesiąt postów. Przez 11 lat tylko konsumuje, nie daje nic od siebie. I on będzie mnie wyzywał od Rydzyków. I według Ciebie, to ja jestem... no właśnie dokończ kim. Chujem? Bo nie wiem?

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                              Dobrze wiesz, że b.biz jak powstał, ale i przez szereg lat swojego działania skupiał nie tylko piwoszy, piwnych poszukiwaczy odjechanego smaku, ale też kolekcjonerów i piwowarów domowych. Często dzięki ich pracy (hobby) mieliśmy możliwość poczytania i zobaczenia efektów ich zbieractwa i piwnych wojaży. Jak to hobby, każdy wkłada tyle czasu ile może w to co robi, a że materii sporo to nie da się tego ogarnąć w parę osób.
                              Jak chodzi o wywiady i newsy często FB i blogi są szybsze, bo też piwne inicjatywy pierwsze swe kroki kierują ku tym mediom i osobom. Nie zapominaj jednak że b.biz to przede wszystkim forum dyskusyjne.
                              Browar.biz to jest tylko forum i to od wielu lat coraz gorsze. Ale rozbawiłeś mnie tym, że blogi są szybsze od browar.biz. A co tak długo trwa, skład, łamanie czy druk?
                              blog.kopyra.com

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎