Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    Od godziny słucham Billa Haley'a z wilyla.
    Stopy pod laptopem same mi tańczą.........
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
      Od godziny słucham Billa Haley'a z wilyla.
      Stopy pod laptopem same mi tańczą.........
      Boszszsz... dobrze, że poszłam spać
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • slavoy
        Senior
        • 10-2001
        • 5052

        Taaak. Fajnie było, szkoda, że mało pamiętam
        Dick Laurent is dead.

        Comment

        • Latarnik
          Premium Lamplighter
          • 06-2004
          • 4998

          Madonna wciaz w swietnej formie, wlasnie ogladam na zywo koncert z Londynu!

          Ide po piwo
          5410 kapsli z wypitych piw
          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

          Comment

          • pirackamuza
            Senior
            • 12-2004
            • 1903

            A ja się cieszę, że jest coś takiego, jak Radio Toruń Gold FM.
            Zapodają w piątki i soboty same hiciory z lat 80. i 70. Rewelka!
            Stare czasy się przypominają...
            Toruń przeprasza za Radio Maryja
            www.bobofruty.pl

            Comment

            • Maidenowiec
              Senior
              • 07-2004
              • 2287

              Właśnie się dowiedziałem, że 2 czerwca we Wrocławiu zagra Orange Goblin. A więc Festung Breslau wita
              Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

              Thou shallt not spilleth thy beer!

              Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

              Comment

              • pezet
                Improwizator
                • 03-2006
                • 481

                Po raz kolejny przeżywam fascynacje elektrycznym Milesem Davisem
                Słucham namiętnie płyt od In a Silent Way (1969) do Pangea (1975) (ostatnia przed okresem milczenia). Te wspaniałe sesje niosą mnóstwo wspaniałej energii, transu i narkotycznego mroku. Ta muzyka jest dziś równie świeża jak w tamtych latach. Jeśli ktoś nie zna to powinien posłuchać.
                Marzą mi się imprezy taneczne przy płytach In a Silent Way, On the Corner, Big Fun, Agharta.....ahhhhhhh
                Last edited by pezet; 30-03-2007, 09:48.
                „Amatorom konopi indyjskich należy się przypomnienie, że naczelną zasadą rządzącą chemią mózgu jest zasada równowagi.
                Nie można bezkarnie zmieniać składu tej biochemicznej zupy, a przynajmniej nie można tego robić na dłuższą metę...”
                Dr hab. med. Przemysław Bieńkowski

                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pezet
                  Po raz kolejny przeżywam fascynacje elektrycznym Milesem Davisem
                  Słucham namiętnie płyt od In a Silent Way (1969) do Pangea (1975) (...) Ta muzyka jest dziś równie świeża jak w tamtych latach.
                  nie no bez przesady, aż taki stary nie jesteś, chyba że się coś zmieniło od czasu gdy się widzieliśmy w Oleśnicy
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • pezet
                    Improwizator
                    • 03-2006
                    • 481

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                    nie no bez przesady, aż taki stary nie jesteś, chyba że się coś zmieniło od czasu gdy się widzieliśmy w Oleśnicy
                    Nic się nie zmieniło. Jestem wciąż młody i piękny
                    Niestety, nie było mi dane słuchać wspaniałej muzyki Milesa "tu i teraz". Pozostają tylko płyty. Zdrówko
                    „Amatorom konopi indyjskich należy się przypomnienie, że naczelną zasadą rządzącą chemią mózgu jest zasada równowagi.
                    Nie można bezkarnie zmieniać składu tej biochemicznej zupy, a przynajmniej nie można tego robić na dłuższą metę...”
                    Dr hab. med. Przemysław Bieńkowski

                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • monne
                      Senior
                      • 02-2006
                      • 914

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pezet
                      Marzą mi się imprezy taneczne przy płytach In a Silent Way, On the Corner, Big Fun, Agharta.....ahhhhhhh
                      Nie musisz ograniczać się do marzeń, to jest bardziej prawdopodobne do zorganozowania niż Ci się może wydawać.
                      .



                      Comment

                      • monne
                        Senior
                        • 02-2006
                        • 914

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pezet
                        Marzą mi się imprezy taneczne przy płytach In a Silent Way, On the Corner, Big Fun, Agharta.....ahhhhhhh
                        Nie musisz ograniczać się do marzeń, to jest bardziej prawdopodobne do zorganizowania niż Ci się może wydawać, rozejrzyj się tylko po knajpach
                        .



                        Comment

                        • pezet
                          Improwizator
                          • 03-2006
                          • 481

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne
                          Nie musisz ograniczać się do marzeń, to jest bardziej prawdopodobne do zorganizowania niż Ci się może wydawać, rozejrzyj się tylko po knajpach
                          hehe...
                          A jednak to tylko marzenia! Czasy w których tańczyło się przy takiej muzyce nie powrócą - szkoda. A knajpy z taką muzyką to ze świeczką szukać
                          Teraz szukamy prostej i nieskomplikowanej muzyki. Nikomu nie chce się wczuwać w jakieś pogięte rytmy, dziwne harmonie i melodie (lub ich brak).
                          „Amatorom konopi indyjskich należy się przypomnienie, że naczelną zasadą rządzącą chemią mózgu jest zasada równowagi.
                          Nie można bezkarnie zmieniać składu tej biochemicznej zupy, a przynajmniej nie można tego robić na dłuższą metę...”
                          Dr hab. med. Przemysław Bieńkowski

                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • monne
                            Senior
                            • 02-2006
                            • 914

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pezet
                            hehe...
                            A jednak to tylko marzenia! Czasy w których tańczyło się przy takiej muzyce nie powrócą - szkoda.
                            Wiesz, to co było oczywiście, że nie powróci, bo w tym cały urok wspomnień.

                            A knajpy z taką muzyką to ze świeczką szukać
                            Teraz szukamy prostej i nieskomplikowanej muzyki. Nikomu nie chce się wczuwać w jakieś pogięte rytmy, dziwne harmonie i melodie (lub ich brak).
                            pezet, ale po co szufladkować? Przecież wiesz, że nie wszyscy lubią prostą i nieskomplikowaną muzykę. Ostatnio się zaskoczyłam słuchając audycji w radiu, prowadzonym przez studentów, gdzie dwóch ziomków przedstawiało muzykę przez siebie tworzoną. Całkowicie nowy kierunek i myślę, że kwalifikowałoby sie do kat. "pogięte rytmy, dziwne harmonie i melodie (lub ich brak)". Było to dla mnie do tego stopnia nowe, że nie potrafię powtórzyć nazwy , w każdym razie chłopaki wykorzystywali tzw. przez nich "ciszę", na którą składają się dźwieki z otoczenia, z ciszy charakterystycznej dla danych miejsc, np. galerii. To już brzmi pokręcenie .
                            Natomiast w poprzednim poście miałam na myśli to, że coraz więcej jest miejsc i okazji, z których można skorzystać i zorganizować coś ciekawego muzycznie. Musiałbyś tylko znaleźć odpowiedni lokal i to zorganizować. A ludzi chętnych na taką imprezę zawsze znajdziesz .
                            .



                            Comment

                            • yendras
                              Senior
                              • 12-2001
                              • 2052

                              Impreza taneczna przy "In a silent way" ?? Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić - ja przy tej płycie rozwalam się na sofie i po prostu leżę ...
                              A w ogóle to świetna płyta. Podobnie działa na mnie "Sweetnighter" Weather Report.

                              Comment

                              • pezet
                                Improwizator
                                • 03-2006
                                • 481

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yendras
                                Impreza taneczna przy "In a silent way" ?? Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić - ja przy tej płycie rozwalam się na sofie i po prostu leżę ... (...)
                                Też lubię słuchać tej płyty leżąc ale przyznasz, że utwór Shhh/Peaceful jest taneczny jak "sto diabłów" i ma w sobie ten "cios"
                                „Amatorom konopi indyjskich należy się przypomnienie, że naczelną zasadą rządzącą chemią mózgu jest zasada równowagi.
                                Nie można bezkarnie zmieniać składu tej biochemicznej zupy, a przynajmniej nie można tego robić na dłuższą metę...”
                                Dr hab. med. Przemysław Bieńkowski

                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎