Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • purc
    Senior
    • 02-2009
    • 650

    A ja polecam utwory klawesynowe Louisa Couperina granego przez Rousseta na płycie firmy Aparte.

    Comment

    • crocco
      Senior
      • 12-2010
      • 590

      przy dobrym piwie dobrze smakuje przede wszystkim metal -Tankard,Horroscope,Semargl,No-Mads,Farscape,Crossroads.
      Mógłbym wymieniać dalej ale po co.

      Comment

      • Mason
        Senior
        • 02-2010
        • 3280

        Mi bardziej do piwa od metalu pasuje rock. Ostatnio zwłaszcza Kabat i Dropkick Murphys - jak dla mnie idealne kapele na piwną biesiadę. Jakby ktoś znał coś w podobnym stylu to niech się podzieli tą wiedzą, będę wdzięczny
        JEDNO PIVKO NEVADI!

        Comment

        • jacekwm
          Junior
          • 12-2009
          • 19

          Akurat Dropkick Murphys to nie rock!

          Comment

          • Mason
            Senior
            • 02-2010
            • 3280

            Według Wikipedii grają punk rock
            JEDNO PIVKO NEVADI!

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8081

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwm Wyświetlenie odpowiedzi
              Akurat Dropkick Murphys to nie rock!
              Ważne,ze można się pobujać przy piwku.Bo przy tym metalu co powyzej to mozna se wszystkie zeby powybijać.Też lubię metal ale nie az taki ekstremalny i na pewno nie do piwa.
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Takie rodzynki trafiają się na playlistach dla dzieci.

                Comment

                • ziggylugosi
                  Senior
                  • 09-2010
                  • 221

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                  Mi bardziej do piwa od metalu pasuje rock. Ostatnio zwłaszcza Kabat i Dropkick Murphys - jak dla mnie idealne kapele na piwną biesiadę. Jakby ktoś znał coś w podobnym stylu to niech się podzieli tą wiedzą, będę wdzięczny
                  W podobnym stylu proponuję:
                  The Pogues
                  [Video] The Pogues - Sally MacLennane [OGWT] (Wiggy St Helens UK 2008)

                  The Men They Couldn't Hang
                  promo video from the single release in 1989Lyrics:One man drills a powder hole, the colour of a bruiseOne man blows the bugle and anotherone lights the fuseB...

                  Big Country
                  'The Storm' taken from Big Country's 'The Crossing' Album. Although the lyrics tell their own story, listening to it always gave me images of deception, veng...
                  "We're troops of tomorrow,
                  We're hangin' round today.
                  We're playin' tough music,
                  'Cos it's hard times honey..."

                  Comment

                  • crocco
                    Senior
                    • 12-2010
                    • 590

                    Też niezłe.
                    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ziggylugosi Wyświetlenie odpowiedzi
                      W podobnym stylu proponuję:
                      The Pogues
                      [Video] The Pogues - Sally MacLennane [OGWT] (Wiggy St Helens UK 2008)

                      The Men They Couldn't Hang
                      promo video from the single release in 1989Lyrics:One man drills a powder hole, the colour of a bruiseOne man blows the bugle and anotherone lights the fuseB...

                      Big Country
                      http://www.youtube.com/watch?v=-MT8T...eature=related
                      Big Country to zawodowa kapela, mało u nas znana. Te gitary brzmiące jak kobzy czy też inne dudy Polecam szczególnie płyty koncertowe: Without the Aid of a Safety Net (live) (May 1994), Brighton Rock (live) (Sep 1997) , Come Up Screaming (2CDs, live) (Oct 2000)
                      Zespół rozwiązał się w 2000 roku po pożegnalnej trasie, a w 2001 roku gitarzysta i wokalista Stuart Adamsom popełnił samobójstwo
                      W 2007 roku Big Country się reaktywowało, ale bez tego głosu to już nie to...
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • JAckson
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 6122

                        W ciągu ostatnich dni przybyło mi trochę płyt. Z tych na razie przesłuchanych bardzo mile zaskoczył mnie najnowszy Joe Satriani. Jak dla mnie najlepsza płyta od kilku ostatnich. Pięciopak Jeffa Becka świetny, ale to już znałem wcześniej.

                        Pozostał mi jeszcze podwójne DVD Dream Theater (Imagine and words live in Tokyo oraz 5 yers in a livetime) oraz czteropłytowy RUSH 30th Anniversary World Tour. W tym miejscu chciałem podziękować wszystkim Mikołajom za prezenty
                        MM961
                        4:-)

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6703

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                          Big Country to zawodowa kapela, mało u nas znana. Te gitary brzmiące jak kobzy czy też inne dudy Polecam szczególnie płyty koncertowe: Without the Aid of a Safety Net (live) (May 1994), Brighton Rock (live) (Sep 1997) , Come Up Screaming (2CDs, live) (Oct 2000)
                          Zespół rozwiązał się w 2000 roku po pożegnalnej trasie, a w 2001 roku gitarzysta i wokalista Stuart Adamsom popełnił samobójstwo
                          W 2007 roku Big Country się reaktywowało, ale bez tego głosu to już nie to...
                          Przepraszam za pomyłkę - Stuart Adamson.

                          Polecam także DVD Big Country "Final Flying" które zawiera dwa koncerty - pożegnalny z 2000 roku i koncert z Berlina Wschodniego z 1988 roku.
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • iron
                            Senior
                            • 08-2002
                            • 6703

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                            W ciągu ostatnich dni przybyło mi trochę płyt. Z tych na razie przesłuchanych bardzo mile zaskoczył mnie najnowszy Joe Satriani. Jak dla mnie najlepsza płyta od kilku ostatnich. Pięciopak Jeffa Becka świetny, ale to już znałem wcześniej.

                            Pozostał mi jeszcze podwójne DVD Dream Theater (Imagine and words live in Tokyo oraz 5 yers in a livetime) oraz czteropłytowy RUSH 30th Anniversary World Tour. W tym miejscu chciałem podziękować wszystkim Mikołajom za prezenty
                            Znam poniekąd to dzieło - masz kupę oglądania przed sobą.
                            Zauważ że w jednym kawałku (chyba "Closer to the heart") w relacji ze studia na akustycznej gitarze gra Krasnodęba

                            Ja mikołajowe prezenty już spożyłem - Serj Tankian "Imperfect harmony" - niezły album, choć mnie trochę wkurza mnóstwo elektroniki - ja wolę jak Mu w tle napier...a i DVD Metallica "Live in Lisboa 2004" - mi się podoba, ale ja nie jestem obiektywny względem tego bandu

                            Na spożycie czeka bilet na Iron Maiden (Sonisphere Festival), ale jeszcze musi poczekać 5 miesięcy i 6 dni
                            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                            Rock, Honor, Ojczyzna

                            Comment

                            • JAckson
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 6122

                              A tak z innej beczki - wybiera się ktoś do Łodzi na Megadeth i Slayer w kwietniu?
                              MM961
                              4:-)

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Mam takie silne postanowienie, bo na sonisfir nie byłem i wszyscy mnie wkurzają gadaniem, że Slayer zagrał najlepiej (a tylko on mnie interesował). Nawet planuję wyżyłować się na bilet pod sceną.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎