Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Ostatnio zakupiona płyta: Spięty - "Antyszanty"
    Gadajcie co chcecie, ten człowiek jest dla mnie geniuszem, płyta niby głupia, prosta ale ma to coś co przenika do głębi.
    Ostatnio stwierdziłem, ze dla mnie Lao Che jak i sam Spięty jest najlepszym zespołem ostatniego 20-lecia w tym kraju.
    Za nim zaraz plasują się Grabaż i Maleńczuk
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • rafal69
      Senior
      • 08-2005
      • 115

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
      Ostatnio zakupiona płyta: Spięty - "Antyszanty"
      Gadajcie co chcecie, ten człowiek jest dla mnie geniuszem, płyta niby głupia, prosta ale ma to coś co przenika do głębi.
      Ostatnio stwierdziłem, ze dla mnie Lao Che jak i sam Spięty jest najlepszym zespołem ostatniego 20-lecia w tym kraju.
      Za nim zaraz plasują się Grabaż i Maleńczuk
      Faktycznie Spięty i Grabaż -dla mnie mistrzowie, wzór jak napisać dobry tekst nie stosując przy tym "rymów częstochowskich", zastanawiam się czasem co i w jakiej ilości trzeba przyjąć by móc stworzyć takie perły poezji.
      znany gamoń wiosłowy

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        Jak nie lubię francuskiego jako mówionego tak w tym śpiewanym zakochałem się.
        http://www.youtube.com/watch?v=-F_9f...eature=channel
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6703

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
          Z pewną obsuwą dowiedziałem się dziś, ze Mike Portnoy opuścił we wrześniu Dream Theater

          Iron, wiedziałeś?
          Coś mi się obiło o uszy, nawet słyszałem kawałek Portnoya z nowym zespołem, ale mnie nie powalił na kolana...
          Last edited by iron; 20-12-2010, 14:19.
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            Właśnie się dowiedziałem, że z tego zespołu też odchodzi od nowego roku

            A ja wczoraj oglądałem (choć to za duże słowo) relację internetową z koncertu Strachy na Lachy z Och-Teatru.
            Dźwięk i obraz dobry, tylko transmisja się rwała co kilkadziesiąt sekund (no ale czego spodziewać się można po operatorze komórkowym na O) - a szkoda, bo koncert dobry, nawet Grabaż mało fałszował
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • MarcinKa
              Senior
              • 02-2005
              • 2729

              Chciałem dzisiaj posłuchać sobie na YouTube mojego kawałka nr. 1 Metallicy, Oriona. I znalazłem go w wykonaniu: Rodrigo Y Gabriella, też super.
              To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

              Comment

              • PanOptikon
                Member
                • 07-2010
                • 75

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                Chciałem dzisiaj posłuchać sobie na YouTube mojego kawałka nr. 1 Metallicy, Oriona. I znalazłem go w wykonaniu: Rodrigo Y Gabriella, też super.
                Tak ten duet recenzował Wojciech Mann w 2007:
                Okazuje się, że „popularne stacje radiowe” jeszcze nie wytępiły muzycznego smaku u wszystkich swoich odbiorców. Ze zdziwieniem, ale i z radością, zaobserwowałem dość energiczną i pozytywną reakcję słuchaczy na prezentowane przeze mnie w Programie III Polskiego Radia nagrania gitarowego duetu Rodrigo y Gabriela.

                Ta dwójka meksykańskich muzyków, przeżywszy średnio udaną metalową przygodę w swojej ojczyźnie, odnalazła się ostatecznie na Zielonej Wyspie. Ich trzeci już album „Rodrigo y Gabriela” to mistrzowski pokaz gitarowej wirtuozerii. Młodzi muzycy prezentują nie tylko własne kompozycje, ale też śmiało sięgają po klasykę rocka!

                Na płycie znajdziemy doskonałe wykonania „Oriona” Metalliki i „Stairway to Heaven” Led Zeppelin. Jeżeli ktoś uważa, że to szarganie świętości, niech najpierw posłucha.

                Rodrigo y Gabriela, Rodrigo y Gabriela, Rubyworks 2006
                Covery dobre, ale mi się najbardziej podobają ich autorskie kawałki, zwłaszcza "Tamacun" i "Diablo Rojo". Do posłuchania na myspace.

                PS: Poprawnie odmienia się Metalliki.
                Last edited by PanOptikon; 21-12-2010, 11:36.

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                  Właśnie się dowiedziałem, że z tego zespołu też odchodzi od nowego roku

                  (...)
                  Ten zespół to Avenged Sevenfold
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • slavoy
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 5052

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                    Chciałem dzisiaj posłuchać sobie na YouTube mojego kawałka nr. 1 Metallicy, Oriona. I znalazłem go w wykonaniu: Rodrigo Y Gabriella, też super.
                    Jest też wersja z Trujillo na basie. To jest, kurka, niesamowite co ta kobita wyczynia na tym pudle!
                    Dick Laurent is dead.

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      No cóż według mnie prawie ,że powrót do przeszłości... nasi super politycy powinni tego posłuchać.
                      Znałem z drobnymi błędami na pamięć
                      W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
                      Last edited by Pogoniarz; 22-12-2010, 06:41.


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • forra6
                        Senior
                        • 11-2008
                        • 413

                        Ja ostatnio nie mogę oderwać się od składaka "Whom The Moon A Nightsong Sings" wydanym przez Prophecy, chyba najlepszy VA jeśli chodzi o neofolk. Magiczna, spokojna płyta. W ramach rekomendacji utwór Dornenreich, właśnie z tego wydawnictwa
                        Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                        Don't trust nobody, It will cost you much too much
                        Beware of the dagger, It caress you at first touch
                        O, all small creatures, It is the twilight if the gods

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6703

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                          No cóż według mnie prawie ,że powrót do przeszłości... nasi super politycy powinni tego posłuchać.
                          Znałem z drobnymi błędami na pamięć
                          http://www.youtube.com/watch?v=Troen...eature=related
                          Albo tego - nadal wszystko aktualne:
                          W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • MarcinKa
                            Senior
                            • 02-2005
                            • 2729

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                            To jest, kurka, niesamowite co ta kobita wyczynia na tym pudle!
                            No niesamowite.
                            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                            Comment

                            • wasyll
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 1823

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                              Jest też wersja z Trujillo na basie. To jest, kurka, niesamowite co ta kobita wyczynia na tym pudle!
                              niesamowite to jest siedzenie w wygodnym fotelu, przy słabym świetle z piwem w ręku a w tle Led Zeppelin
                              www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                              Comment

                              • kiszot
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 8081

                                Jeżeli kogoś interesuje muzyka lokalna to polecam Marizę grającą portugalskie Fado
                                http://www.youtube.com/watch?v=_0_rH...eature=related
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎