Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fidoangel
    Senior
    • 07-2005
    • 3489

    Nadinterpretowaliście niebezpiecznie moją wypowiedź więc uściślę.
    Nie napisałem nic o żywym perkusiście ani o instrumentach, które muszą być w punkowym zespole. Wcale nie miałem na myśli tego co ma być w jakimkolwiek zespole ale czego nie powinno być. Puszczanie jakiegokolwiek instrumentu z taśmy to żenada.
    Doda sobie na koncercie tak może robić choć z tego co piszecie, o szerokim pojmowaniu punka, to też dla mnie obciach bo ona przecież punkuwa całą gębą i równiutko napier...a
    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      W Polsce tez był jednoosobowy zespół punkowy, niestety wyleciała mi z pamięci nazwa. Koleś nagrywał najpierw siebie grającego na perkusji, a potem do tego nagrywał gitarę i vocal. Wydał demo, koncertował też, na koncertach identycznie - puszczał gary taśmy, a resztę wykonywał na żywo.
      Dla mnie to nie deprecjonuje jego działań, ba - szacun dla człowieka, ze sam to potrafił wszystko ogarnąć. Przynajmniej dla mnie, obciachem to nie było.

      W latach 80-tych bardzo lubiłem Berurier Noir i Ludwik von 88 (mam chyba jeszcze jakieś płyty BN). Oba zespoły darzę dużym szacunkiem choć ich już nie słucham od ponad 20 lat
      Była jeszcze trzecia francuska grupa grająca podobnie do nich - Gogol ale ich nagrań niestety nigdy nie miałem.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • VanPurRz
        Senior
        • 09-2008
        • 4229

        Patyczak - Trzy Akordy Darcie Mordy

        A teraz sobie podryguje przy Dropkick Murphys grających wspólnie z The Business Oi Oi Oi I tylko szkoda, że nie zebrałem się na koncert Trawnika który właśnie trwa
        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

        Comment

        • fidoangel
          Senior
          • 07-2005
          • 3489

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
          jednoosobowy zespół ...
          Becik, czytasz to co piszesz?
          "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

          Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

          Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
          Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
          Sprawdź >>>Przewodnik<<<

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            Zespół wespół by żądz móc wzmóc
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • wasyll
              Senior
              • 09-2008
              • 1823

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
              Becik, czytasz to co piszesz?
              A bo to mało zespołów jednoosobowych? A Burzum? Początki black metalu, niektóre brzmienia wręcz prymitywne, ale to daje takiego kopa, że słucha się tego z wielka przyjemnością. Na początku chyba był tam ktoś z Vargiem, ale sam też potrafił nagrać albumy, które teraz są określane jako kultowe!
              www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

              Comment

              • JAckson
                Senior
                • 05-2004
                • 6122

                Trzeba przyjąć, że to zespół instrumentów, a nie ludzi i jest już lepiej
                MM961
                4:-)

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Albo zespół zaburzeń dźwiękami.

                  Comment

                  • MarcinKa
                    Senior
                    • 02-2005
                    • 2729

                    Death Metal z... Botswany.
                    Wrust - Why Me
                    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      w opisie podali black metal - można by rzecz, jest to najprawdziwszy black metal
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • Twilight_Alehouse
                        Chmielowisko.pl
                        • 06-2004
                        • 6310

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                        w opisie podali black metal - można by rzecz, jest to najprawdziwszy black metal
                        Poprawka: w opisie podali "all black metal" i to się zgadza
                        Podoba mi się!

                        Comment

                        • MarcinKa
                          Senior
                          • 02-2005
                          • 2729

                          A tu jest Death. A może oni grają "all black death metal"
                          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                          Comment

                          • kiszot
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 8089

                            15 lutego zmarła w Niemczech "Dziewczyna z Bytomia" czyli Karin Stanek (*)
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              Ja już od razu po wiadomości wypiłem za nią ciemne piwo - jedna z moich ulubionych wokalistek. Po prostu szał co ta dziewczyna a potem kobieta czyniła na scenie. A muzyka to czystej wody rockandroll. Do tego jej niezależność i postawa życiowa budzi szacunek.
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • Psychomanteum
                                Senior
                                • 06-2004
                                • 207

                                W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                                W końcu nowy kawałek
                                http://picasaweb.google.pl/psychomanteum1/
                                2011 kapsli - 44 państwa... w tym 222 Polska

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X