Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    No dobra - już wiem - 7 sierpnia Progresja, bilety po 85 pln w przedsprzedaży.

    A tu łady filmik - Dave Lombardo w pracy
    Another drum cam view of Dave playing the second and third song of the set at the Big 4 show in NYC.
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
      Początek to porządne kopnięcie, aż mi się gęba uśmiechnęła. Niestety przyszedł czas na wokal... z muzy wyłazi fajny pazur, ale śpiewanko to już niestety przy tym ciepłe masło
      Też z tego powodu nie przepadam za Rush. Choć w takim Budgie wokal nie z tej parafii akurat mi nie przeszkadza.

      Comment

      • JAckson
        Senior
        • 05-2004
        • 6122

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
        Też z tego powodu nie przepadam za Rush. Choć w takim Budgie wokal nie z tej parafii akurat mi nie przeszkadza.
        Mnie również długo nie pasował wokal w tym zespole (w Dream Theater też) ale w końcu muzyką mnie uwiedli i wokal teraz mi pasuje do całości.
        MM961
        4:-)

        Comment

        • tomolek
          Hophead
          • 05-2006
          • 1752

          No to podrzucę coś gdzie wokal pasuje do muzyki świetny cover

          Vader - Wyrocznia DVD features footage from the band's February 12th, 2007 concert at StodolaClub in Warsaw, documenting the final stop of the group's tour i...
          www.ohbeautifulbeer.com

          www.mateuszdrozdowski.pl

          „Kwaśny Edi herbu Koreb

          Comment

          • Livres
            Senior
            • 04-2012
            • 324

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
            To jest to, co mnie nie zachęca do słuchania także Iron Maiden.
            No zlituj się, gdzie Lee ze swoim cienkim głosikiem, a gdzie Dickinson? O tym, że nie można lubić heavy metalu i jednocześnie nie lubić wokali Dickinsona nawet głupio wspominać, bo to oczywista oczywistość.

            A w temacie, na fali koncertu Megadeth na Metalfest ostatnio rządzi u mnie "Countdown to Extinction". W ciągu ostatnich kilku dni płyta zrobiła więcej obrotów niż przez ostatnie kilkanaście lat.

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Wracając do męskiej muzyki, meandry youtube'a zawiodły mnie do różnego rodzaju klipów metalowych i okazuje się, że od czasów Cannibal Corpse powstało nie kilkanaście, ale chyba kilkadziesiąt nowych pod- i podpodgatunków metalu.

              Rozwalił mnie pierwszy kawałek z poniższego linku oraz dwa komentarze:

              - sounds like pig sex

              -Only one band in this video is brutal death metal and that is Benighted. Aborted is deathgrind and Devourment is slamming brutal death metal.

              Smacznego http://www.youtube.com/watch?v=G9e_3...eature=related

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                Celne i krótkie podsumowanie rzeczywistości, systemu, kraju, życia.



                I powrót Kolaborantów

                O tym jak skutecznie KOLABORANCI odrodzili się po latach w nowym składzie świadczy zarówno ubiegłoroczny sukces rocznicowego koncertu grupy pn.
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                  Wracając do męskiej muzyki, meandry youtube'a zawiodły mnie do różnego rodzaju klipów metalowych i okazuje się, że od czasów Cannibal Corpse powstało nie kilkanaście, ale chyba kilkadziesiąt nowych pod- i podpodgatunków metalu.

                  Rozwalił mnie pierwszy kawałek z poniższego linku oraz dwa komentarze:

                  - sounds like pig sex

                  -Only one band in this video is brutal death metal and that is Benighted. Aborted is deathgrind and Devourment is slamming brutal death metal.

                  Smacznego http://www.youtube.com/watch?v=G9e_3...eature=related
                  Najbardziej podobają mi się te melodyjne refreny
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    Właśnie korzystając z nieobecności Asi oglądałem nagrane dokumenty - "London calling - nieopowiedziana historia brytyjskiego popu" kasując przy okazji...
                    Oczywiście narracja iście brytyjska -tendencyjna - ale spodobała mi się pewna wypowiedż - mająca wiele wspólnego z prawdą - pewien gość zachwycał się wizytą jakiegoś amerykańskiego zespołu w UK ze względu na to, że perkusista trzymał rytm o co w zespołach brytyjskich trudno... (zresztą nie tylko w brytyjskich - to już ode mnie)

                    No ale to mnie zupełnie nie dziwi - w końcu jankesi za coś normalnego mają ćwiczenia z metronomem, co dla przeciętnego europejskiego perkusisty jest niemalże karą...
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • Samael
                      Senior
                      • 09-2007
                      • 153

                      Z meskiej muzyki to polecam:
                      W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


                      oraz

                      Track 4 off the 2006 Full length album "Darker Days Ahead" (Label: Century Media Records)Join our facebook page at:The Grind Showhttp://www.facebook.com/TheG...


                      Obie plyty kapitalne
                      Last edited by Samael; 27-06-2012, 00:23.

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Japończyk też potrafi:

                        「Live and More 2000-2003」FZBA-9001 \2,500 RYOW-KEN RECORDSビデオクリップ×4本 ライブクリップ×5本他ヘヴィロックFANから熱狂的な支持を集めるマイナーリーグの初の単独映像作品。何と言っても目玉は、漫画界のカリスマ「カネコアツシ」とのコラボによる「酔音」の...

                        2012.2.22発売のニュー・アルバム『THE OCRACY』より、楽曲 "PROGRESS" のMUSIC VIDEO。THE OCRACY初回盤:CD+DVD ¥3,200(tax in/CTCR-14749/B)通常盤:CDのみ ¥2,800(tax in/CTCR-14750)<初回生産限定盤DVD>B...


                        PS Hi hi, jeszcze to: http://www.youtube.com/watch?v=y5JVW...eature=related
                        Last edited by żąleną; 28-06-2012, 01:25.

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                          Męczy mnie dzisiaj ból wszechświata więc Black Flag "Depression"
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • Samael
                            Senior
                            • 09-2007
                            • 153

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                            Japończyk też potrafi:
                            myselfhttp://sound.jp/thrasher/music.htmlhttp://www.myspace.com/surassa


                            Tu Japonce grajacy covery

                            Comment

                            • MarcinKa
                              Senior
                              • 02-2005
                              • 2729

                              A ja dzisiaj natknąłem się na wczesną twórczość pana, który mocno przyczynił się do rozwoju ciężkiego grania. Stary, znaczy młody, niejaki Ronald James Padavona, bliżej znany jako Ronnie James Dio. I wcale nie chodzi mi o Elfa.
                              RONNIE DIO & THE PROPHETS - The Ooh Poo Pah Doo
                              RONNIE DIO & THE PROPHETS - Love Pains
                              RONNIE DIO & THE PROPHETS - Follow Me

                              Jak się wie, to się poznaje głos czy wygląd na zdjęciach z trzeciego linka. Ale beczkę piwa temu kto by to zrobił nie wiedząc.
                              To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                              Comment

                              • Samael
                                Senior
                                • 09-2007
                                • 153

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                                A ja dzisiaj natknąłem się na wczesną twórczość pana, który mocno przyczynił się do rozwoju ciężkiego grania. Stary, znaczy młody, niejaki Ronald James Padavona, bliżej znany jako Ronnie James Dio. I wcale nie chodzi mi o Elfa.
                                RONNIE DIO & THE PROPHETS - The Ooh Poo Pah Doo
                                RONNIE DIO & THE PROPHETS - Love Pains
                                RONNIE DIO & THE PROPHETS - Follow Me

                                Jak się wie, to się poznaje głos czy wygląd na zdjęciach z trzeciego linka. Ale beczkę piwa temu kto by to zrobił nie wiedząc.
                                Szkoda, ze sie chlopu zmarlo...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎