Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23805

    A w Adminowie odkrywa się na nowo winyle najświeższa pozycja to In Utero pewnego sławnego zespołu
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10837

      Osobiście wolę płytę „Bleach” (z roku 1989) tego znanego zespołu !
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23805

        Jeśli ma się w czym wybierać to można woleć
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • cyborg_marcel
          Senior
          • 03-2003
          • 3467

          a ja tam obstawiam "Oh no, not me / I never lost control / You're face to face / With The Man Who Sold the World"
          Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

          Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

          Comment

          • Ark
            .
            • 04-2003
            • 414

            abernacka napisał(a)
            Osobiście wolę płytę „Bleach” (z roku 1989) tego znanego zespołu !
            Też tak tak uważam, (choć czasem górę bierze Incesticide).
            Dziś jednak króluje u mnie mniej znany zespół, Kobong - 'Chmury nie było’. Lubię te połamane dźwięki, szkoda że trzeciej płyty nie nagrali .
            Last edited by Ark; 11-01-2005, 23:51.
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23805

              abernacka napisał(a)
              Osobiście wolę płytę „Bleach” (z roku 1989) tego znanego zespołu !
              no ale jeszcze gwoli wyjasnienia, jako że odpowiadasz na mój post - wolisz winylową płytę "Bleach" od winylowej płyty "In Utero" - czy może nośnik jest tutaj obojętny i po prostu chcesz wyrazić to, że "Bleach" jest wg Ciebie lepszym albumem?
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10837

                ART napisał(a)
                no ale jeszcze gwoli wyjasnienia, jako że odpowiadasz na mój post - wolisz winylową płytę "Bleach" od winylowej płyty "In Utero" - czy może nośnik jest tutaj obojętny i po prostu chcesz wyrazić to, że "Bleach" jest wg Ciebie lepszym albumem?
                Już wyjaśniam. Pisząc tego posta miałem przede wszystkim na myśli muzykę zamieszczoną na tym albumie. Tak w nawiasie mówiąc aktualnie posiadam w swojej płytotece krążek pt. "Bleach" plus kilka wczesnych singli tego zespołu (m.in. Love Buzz) na winylu .
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  abernacka napisał(a)
                  Już wyjaśniam. Pisząc tego posta miałem przede wszystkim na myśli muzykę zamieszczoną na tym albumie. Tak w nawiasie mówiąc aktualnie posiadam w swojej płytotece krążek pt. "Bleach" plus kilka wczesnych singli tego zespołu (m.in. Love Buzz) na winylu .
                  Świetna płytka, dużo ciężej strawna niż jej słynna następczyni. Podobno nagrana w trzy dni
                  Abernacka, masz oryginalne wydania Sub Pop-owskie tych płytek?
                  Last edited by robox; 12-01-2005, 09:03.

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10837

                    )
                    robox napisał(a)
                    (...)
                    Abernacka, masz oryginalne wydania Sub Pop-owskie tych płytek?
                    Mała korekta! Album "Bleach" został wydany na początku przez małą oficynę "Tupelo" a Sup Pop ją tylko dystrybuował a mój winyl pochodzi jak ci już kiedyś wypominałem z klubu płytowego Sub Pop'u.

                    Ps. W dzisiejszej "Gazecie Wyborczej" jest zamieszczony bardzo ciekawy cało stronicowy artykuł pt."Muzyczny Rok Prawdy". Z tego artykułu można dowiedzieć się m.in. o zapowiedziach wydawniczych na ten rok. Już się nie mogę doczekać płyt:
                    -Nine Inch Nails
                    -Massive Attack
                    -Mogwai
                    -Sigur Ros
                    oraz Coldplay'a (tak a'propo już kilka utworów słyszałem )
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      abernacka napisał(a)
                      )

                      Mała korekta! Album "Bleach" został wydany na początku przez małą oficynę "Tupelo" a Sup Pop ją tylko dystrybuował a mój winyl pochodzi jak ci już kiedyś wypominałem z klubu płytowego Sub Pop'u.
                      O, to nawet nie wiedziałem, bo u mnie było tylko Sup Pop było wymienione. Wiem, że później "Bleach" wydał ponownie Geffen.
                      A zapowiedzi płytowe naprawdę interesujące

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10837

                        Ark napisał(a)
                        (...)Lubię te połamane dźwięki(...)
                        Ark'u jeśli lubisz połamane rytmy gorąco polecam ci COWS . Chłopaki z Minneapolis ten kunszt opanowali do perfekcji. Noise w najlepszej odsłonie. Dla mnie klasyka. O cudownym jazgocie trąbek, gitar i perkusji mógłby rozpisywać się bez końca. A głos Shannona Selberg'a (proszę nie mylić z kapelą folkową) to prawdziwy majstersztyk. Chyba tylko S.Albini może mu dorównać!!
                        Attached Files
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          abernacka napisał(a)
                          Ark'u jeśli lubisz połamane rytmy gorąco polecam ci COWS . Chłopaki z Minneapolis ten kunszt opanowali do perfekcji. Noise w najlepszej odsłonie. Dla mnie klasyka.
                          Krowy to moja ulubiona kapelka, dorzuciłbym z płytek jeszcze "Sex Pee Story" i "Pacetika".

                          Comment

                          • abernacka
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 10837

                            Ręce mi opadają! Człowiek ledwo, co ucieszył się z najnowszego albumu Fields Of the Nephilim a tu otrzymuje kolejny cios w plecy! Przed chwilką otrzymałem informację, że ukazał się długo oczekiwany album Garden Of Delight . Chyba będę musiał ograniczyć się do jednego zespołu, który nie wydał płyty od min. dziesięciu lat !
                            Piwna turystyka według abernackiego

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23805

                              abernacka napisał(a)
                              Ręce mi opadają! Człowiek ledwo, co ucieszył się z najnowszego albumu Fields Of the Nephilim a tu otrzymuje...
                              uh oh - możesz napisać coś więcej o tym wydawnictwie FotN?
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • Akren
                                Senior
                                • 12-2004
                                • 111

                                Ja przy piwku (i nie tylko) lubie słuchać rocka w szerokim tego słowa znaczeniu. Bardzo lubie metal, ale głównie heavy. Black, death i inne rodzaje w których rywalizują kto głośniej ryknie raczej mnie nie interesują. Od wielu lat jestem też wielbicielem wszelkich projektów Kazika, czyli: Kultu, Kazika i w troche mniejszym stopniu Knż, który niedawno zakończył żywot.
                                Nie lubie za to techniawki. Strasznie bepłciowa muzyka i źle mi się kojarzy jak pije przy niej piwo

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎