Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Głogowska 115, Piwa Świata

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • weather
    Junior
    • 03-2009
    • 25

    butelki od Koreba sa zwrotne!!

    Comment

    • pedro4d
      Senior
      • 01-2004
      • 102

      Chwilowo po świętach wybór piw nieco mniejszy - brak niepasteryzowanych Ciechanów (Mocnego i Wybornego), nie ma też Acana ze Zduńskiej Woli, wczoraj wieczorem wykupiłem ostatnie niepasteryzowane Lubuskie z Witnicy Najbliższa dostawa w sobotę (ma wjechać Ciechanów, Konstancin, Piotrków, coś z Łodzi, być może również Kłodawa).

      Comment

      • Gehern77
        Member
        • 09-2008
        • 72

        Szybka sprawa: Czy ktoś może wie czy jest nadal dostępny Lwowski Porter w promocyjnej cenie?

        Comment

        • Maggyk
          Szara Adminiscjencja
          • 05-2004
          • 5615

          Posty nie na temat sklepu zostały wydzielone do nowego tematu: Hurtownie i piwa z małych browarów - dlaczego nie ma ich w ofercie.
          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
          Piwo domowe -
          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

          Reklama w BROWARZE
          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

          Comment

          • snorre
            Senior
            • 02-2006
            • 655

            Ostatnio da się zauważyc olbrzymia folia reklamowa na zewnątrz sklepu ( na całe okno) reklamująca generalnie zawartośc sklepu: "piwa pszeniczne, niepasteryzowane, portery, owocowe, itp." Dobry pomysł, napis widac dobrze z daleka! Aha wrócił pełen zestaw Primatorów, sa też Krakonose.
            Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

            Comment

            • k_k_s
              Senior
              • 02-2005
              • 193

              Polskie półki zrobiły się chyba trochę lżejsze jednak są też nowości: Beczkowe Mocne, Kiper Mocny i Extra Mocny, Małe Mocne, Polarne Mocne (puszka) z Kipiera - dziwne ze nie ma Corneliusa. Jest Perła Chmielowa, Łomża Export, Kasztelan ale nie pamiętam czy tylko jasne czy też niepasteryzowane. Do tego Okocim Pszeniczny w nowej butelce i puszka Jabłonowskiego Stronga.
              Wydaje mi się, że może być trochę więcej belgijskich ale uciąć nic sobie nie dam.

              Comment

              • johnking2
                Member
                • 06-2007
                • 34

                Dziś wreszcie poznałem właściciela, faktycznie wybór polskich piw ma fantastyczny, co ważne ma ambitne plany rozwoju tego sklepu i powiększenia asortymentu, od poniedziałku wjedzie cała gama piw importowanych i będzie można powiedziec , że takiego wyboru piwa nie ma nigdzie w Poznaniu i pewnie długo nie bedzie.W trosce o kieszenie smakoszy piw importowanych , postanowilem dostarczyć piwo bezpośrednio, także ceny też bedą w miarę niskie.

                Comment

                • snorre
                  Senior
                  • 02-2006
                  • 655

                  Cieszy mnie to ewentualne zwiększenie (jeszcze bardziej!) asortymentu. Ponieważ do poniedziałku jest trochę czasu, spytam się niedyskretnie - z jakich krajów będą te piwa i czy rzeczywiście niedostępne w innych sklepach (PiP, Alma) w Poznaniu?
                  Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

                  Comment

                  • Regent
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 512

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Regent Wyświetlenie odpowiedzi
                    Święta racja w Borówcu szaleństw piwnych nie ma. Natomiast co do sklepu na Głogowskiej, to raczej zdania nie zmienię, natomiast mimo wszystko lepsze wrażenie zrobił na mnie sklepik w Antoninku.
                    A jednak cuda się zdarzają, po dzisiejszej wizycie jestem wręcz oszołomiony ofertą tego sklepu. Tak wielkiego wyboru piw polskich w Poznaniu to ja jeszcze nie widziałem ( Witnica, Koreb, Nakło, Ciechanów, Staropolski, Zodiak, Północny, Połczyn, itd. ), do tego spory wybór z Czech, Niemiec, Belgii i jeszcze kilku państw. Myślałem, że więcej nie odwiedzę tego sklepu, ale po ostatnich postach forumowiczów, musiałem zobaczyć zmiany i aż mnie "zatkało". Od pań ekspedientek ( przesympatycznych z dużym poczuciem humoru ) dowiedziałem się, że przybędą jeszcze kolejne regały, a co za tym idzie zwiększy się jeszcze oferta sklepu - to wręcz nieprawdopodobne . I na koniec tylko jeden mały minusik, otóż sugerowałbym trzymanie szkła, gdzieś za szybką bo niestety tak wyeksponowane są z lekka zakurzone i co za tym idzie wyglądają jakby były poprzednio używane. Na ten moment na pewno jeszcze wrócę do tego sklepu.
                    Mniej alkoholu w piwach !!!
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • k_k_s
                      Senior
                      • 02-2005
                      • 193

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Regent Wyświetlenie odpowiedzi
                      Północny
                      Chyba lekko przesadziłeś z możliwościami tego sklepu.

                      Comment

                      • Regent
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 512

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika k_k_s Wyświetlenie odpowiedzi
                        Chyba lekko przesadziłeś z możliwościami tego sklepu.
                        Wydaje mi się, że chyba stało coś takiego jak Polarne Mocne z browaru Północnego z Suwałk, choć głową nie ręcze.
                        Mniej alkoholu w piwach !!!
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          To Kiper / Sulimar / Cornelius. Temat używania przez niego zapasów puszek z Suwałk był już kilka razy wałkowany. Północny nie istnieje od kilku lat, nawet fizycznie.
                          Last edited by Pendragon; 25-04-2009, 13:44.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • weather
                            Junior
                            • 03-2009
                            • 25

                            Wpadnij na Glogowska a przekonasz sie o mozliwosciach tego sklepu. Mnie dzis zatkalo jak przyjechalem tam pare minut po 20ej... Trafilem akurat na transport. Piwa z Gosciszewa (niepasteryzowane i Rycerz), regionalny Specjal z Grupy Żywiec, Kasztelany w butelce, jakis jeden nowy Ciechan, chyba bezalkoholowy i co mniej najbardziej ucieszylo ponad dziesiec gatunków z Browaru Kormoran a do tego 3 rozne niepasteryzowane z tegoz samego browaru w tym ciemne niepasteryzowane, Świeże i zupelna nowosc od dzis w sprzedazy Premium NIEPASATERYZOWANE. Cos takze obilo mi sie o uszy ze "szklo" z tego browaru bedzie od jutra!!

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika weather Wyświetlenie odpowiedzi
                              i co mniej najbardziej ucieszylo ponad dziesiec gatunków z Browaru Kormoran a do tego 3 rozne niepasteryzowane z tegoz samego browaru w tym ciemne niepasteryzowane, Świeże i zupelna nowosc od dzis w sprzedazy Premium NIEPASATERYZOWANE. Cos takze obilo mi sie o uszy ze "szklo" z tego browaru bedzie od jutra!!
                              Że niby Kormoran Premium?

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • kony
                                breweriarz
                                • 08-2005
                                • 1701

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika weather Wyświetlenie odpowiedzi
                                Mnie dzis zatkalo jak przyjechalem tam pare minut po 20ej...
                                To późno do pracy przyjeżdżasz, trzecia zmiana ?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎