Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe piwa na rynku (wyprodukowane W POLSCE) - TYLKO komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abbafater
    Junior
    • 09-2007
    • 2

    to prawda jednak chodzi mi o dzienniczek piwny czego wczesniej nie zamiescilem w wypowiedzi

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10838

      W takim razie czas się wybrać do okulisty Jest w zakładce browaru Dojlidy.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • Bombadil13
        • 05-2005
        • 2479

        Ciechan Pszeniczne
        brak danych
        Temp przechowywania 2-16
        Poszukuję

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
          Ciechan Pszeniczne
          brak danych
          Temp przechowywania 2-16
          No Panie, jak brak danych??
          Na krawatce bardzo ładnie wszystko podali - ekstrakt 12,1%, alkohol 4,8%.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
            No Panie, jak brak danych??
            Na krawatce bardzo ładnie wszystko podali - ekstrakt 12,1%, alkohol 4,8%.
            Należy zadać pytanie: co robił Bombadil na 40 piętrze i gdzie jest teraz jego krawatka

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              A wracając do tematu...
              Brakuje mi niepasteryzowanego z Konstancina - "Szef Joli poleca". Wiem, że była dyskusja na temat gdzie i czy wogóle dodawać to piwo. Nie pamiętam ustaleń, ale skutek jest taki, że zapisałem je sobie w Dzienniku Piwnym jako Mocne, bo tylko to jedno pasowało mi pod względem ilości alkoholu. Wiec skoro jest to Mocne, to może by dodaćto piwo jako Mocne niepasteryzowane?
              Last edited by Pendragon; 13-09-2007, 10:13.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10838

                Przecież zawsze możesz zaznaczyć w DP, że to piwo było niepasteryzowane.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                  Przecież zawsze możesz zaznaczyć w DP, że to piwo było niepasteryzowane.
                  Na tyle sprytny to ja jestem Ale np. Ciechanów Wyborne i Mocne jest do wyboru w DP zwykłe i niepasteryzowane.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Bombadil13
                    • 05-2005
                    • 2479

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                    No Panie, jak brak danych??
                    Na krawatce bardzo ładnie wszystko podali - ekstrakt 12,1%, alkohol 4,8%.
                    O żesz k...a. Ja kupiłem piwo bez krawatek . Będę składał reklamacje
                    Poszukuję

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23806

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                      Połczyn
                      Romper premium strong
                      alk. 6,2%
                      butelka typu PET, poj. 1 l.
                      Na etykiecie napisano, że data przydatności na butelce. Mimo założenia okularów owej daty nie zauważyłem.
                      dodane. przy okazji reaktywowałem browar w Połczynie.

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                      Browar na Jurze - Boner Pils
                      alk. 4%
                      zielona, bezzwrotna butelka
                      Data przydatności : 17.02.08
                      Prawdopodobnie to samo piwo co Tiger Pils.
                      dodane

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dzidek1960 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Swojskie jest piwem jasnym, co do piw aromatyzowanych to jest aromatyzowane gotowe piwo naturalnymi aromatami. Nie pytaj się jakie to są naturalne aromaty, tak mi powiedziała córa właścicieli, która mnie obsługiwała (piwo sprzedawała, uprzedzam niestosowne pytanio-komentarze )
                      Sorry, że tak późno odpowiadam ale sam nie znałem odpowiedzi. Pytałem się dopiero podczas dzisiejszej wizyty w browarze.
                      czyli wprowadziłem dobrze na czuja

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nikita_banita Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ja wiem, że nie jest to nowe piwo (jako karmelek łódzki), ale wartym jest dla mnie odnotowanie faktu, że w osiedlowej Biedronce w Bialymstoku to piwo jest dostępne w wersji puszkowej:

                      Gold Caramel Classic - piwo ciemne, dosladzane, karmelowe; alkohol do 0,5% obj.
                      Skład: woda, słód jęczmienny, cukier, chmiel.

                      Ciekawa alternatywa dla wszechobecnego Karmi
                      dodane

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Stasiek69 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Hmmm, temat znany od dwóch tygodni, a nikt jeszcze nie zgłosił brakującego piwa w DP?
                      No to zgłaszam:
                      Ciechan Pszeniczne, ekstrakt: 12,1%, alk. 4,8%
                      dodawałem dodawałem i zapomniałem ale już jest.

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                      A wracając do tematu...
                      Brakuje mi niepasteryzowanego z Konstancina - "Szef Joli poleca". Wiem, że była dyskusja na temat gdzie i czy wogóle dodawać to piwo. Nie pamiętam ustaleń, ale skutek jest taki, że zapisałem je sobie w Dzienniku Piwnym jako Mocne, bo tylko to jedno pasowało mi pod względem ilości alkoholu. Wiec skoro jest to Mocne, to może by dodaćto piwo jako Mocne niepasteryzowane?
                      odpowiedź faktycznie padała przejrzyj wcześniejsze posty.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                        dodane. przy okazji reaktywowałem browar w Połczynie.
                        Ale czemu z aktywnymi starymi piwami?
                        A Wikinga to w niedzielę kupiłem z kapslem Broka - to chyba Połczyn nie pozbywa się starych zapasów sprzed lat?

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23806

                          te piwa były podpięte pod Połczyn w 2003r. i są jak by nie było częścią historii tego browaru.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            Aaa, wydawało mi się, że piwa których się już nie produkuje są wygaszone, czyli nie mają zielono-czerwonej skali ocen, tylko szarą i taką "szarość" sugerowałem co do Wikingów. Teraz tak przeglądam kilka browarów i widzę, że te "szare piwa" nie mają po prostu do tej pory oceny. Część z nich faktycznie nie jest już produkowana, stąd mój błąd.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23806

                              kiedys zostanie to uporzadkowane, moż przed plebiscytem się uda
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • Bombadil13
                                • 05-2005
                                • 2479

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                                kiedys zostanie to uporzadkowane, moż przed plebiscytem się uda
                                Chyba przed wyborami? ART jeśli kandydujesz do sejmu, to zdradź z ramienia jakiej partii. Na pewno zagłosuję
                                Poszukuję

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎