Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe piwa na rynku (wyprodukowane W POLSCE) - TYLKO komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sdraczynski Wyświetlenie odpowiedzi
    Moze troche w oderwaniu od poprzednich wątków, ale chyba w dobrej kategorii... jak widzę wszelkie polskie pszeniczniaki pojawiające się na rynku powodują niemały wzrost pobudzenia wśród forumowiczów browar.biz ... jest natomiast na rynku (pół roku przynajmniej) )taki Faustus - bardzo przyzwoity pszeniczniak sygnowany przez browar Jurand, a w całym browar.biz delikatnie mówiąc skompo o tym piwku ... zastanawiam się czemu?
    No chyba, że ja jestem jakis niepełnosprytny i nie mogę nic o tym zacnym wajcenia dorwać
    Być może dlatego, że Juranda należy poszukać pod piwami niemieckimi, bo był warzony tamże na licencji. Gdybyś skorzystał z wyszukiwarki to na pewno byś znalazł ten i ten wątek.

    A wątek na pewno nie jest dobry, tu zgłaszamy nowe piwa do bazy, a nie o nich nawijamy
    Last edited by Maggyk; 02-09-2007, 16:23.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • sdraczynski
      Member
      • 05-2007
      • 47

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
      Być może dlatego, że Juranda należy poszukać pod piwami niemieckimi, bo był warzony tamże na licencji. Gdybyś skorzystał z wyszukiwarki to na pewno byś znalazł ten i ten wątek.

      A wątek na pewno nie jest dobry, tu zgłaszamy nowe piwa do bazy, a nie o nich nawijamy
      No więc własnie zgłosić chciałem (a nie nawijać) bo w bazie nie znalazłem ... chyba, że baza jest gdzie indziej ...ale spoko, nastepmnym razem wyrwę się przed szereg dopiero po przeczytaniu każdego posta na forum. Przepraszam.

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sdraczynski Wyświetlenie odpowiedzi
        No więc własnie zgłosić chciałem (a nie nawijać) bo w bazie nie znalazłem ... chyba, że baza jest gdzie indziej ...ale spoko, nastepmnym razem wyrwę się przed szereg dopiero po przeczytaniu każdego posta na forum. Przepraszam.
        Dałam Ci linki, które wyszukałam korzystając z wyszukiwarki do temetów z bazy. Nie musisz czytać wszystkiego - wystarczy, że poszukasz.
        A baza jest gdzie indziej, bo to piwo nie było warzone przez Juranda, tylko dla Juranda, co w tym wątku, chociażby, wspominane już było setki razy.
        Last edited by Maggyk; 02-09-2007, 16:42.
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • sdraczynski
          Member
          • 05-2007
          • 47

          Za linki dziękuję, co do szukania fakt - mogłem sie bardziej postarać, ale jestem tu trochę świeży (generalnie jezeli chodzi o fora to mało kumam ) - takze trochę wyrozumiałości poproszę. Faustus - fakt - przyjrzałem sie uważnie etykiecie - gdybym to zrobił wcześniej, nie zajmowałbym miejsca. Pozdrawiam.

          Comment

          • kopyr
            Senior
            • 06-2004
            • 9475

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sdraczynski Wyświetlenie odpowiedzi
            Moze troche w oderwaniu od poprzednich wątków, ale chyba w dobrej kategorii... jak widzę wszelkie polskie pszeniczniaki pojawiające się na rynku powodują niemały wzrost pobudzenia wśród forumowiczów browar.biz ... jest natomiast na rynku (pół roku przynajmniej) )taki Faustus - bardzo przyzwoity pszeniczniak sygnowany przez browar Jurand, a w całym browar.biz delikatnie mówiąc skompo o tym piwku ... zastanawiam się czemu?
            No chyba, że ja jestem jakis niepełnosprytny i nie mogę nic o tym zacnym wajcenia dorwać
            Nie jest to polskie piwo, dlatego nie ma go w bazie, ma za to swój temat. Na pocieszenie weź przejrzyj wstecz wątek, w którym właśnie piszemy i policz ile razy to już był zgłaszany brak Faustusa.
            blog.kopyra.com

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sdraczynski Wyświetlenie odpowiedzi
              jestem tu trochę świeży (generalnie jezeli chodzi o fora to mało kumam ) - takze trochę wyrozumiałości poproszę.
              Tak się zastanawiam, z czego wynikają problemy choćby z przeglądaniem tematów i mam wrażenie, że problem leży w hybrydowym lub nieliniowym wyświetlaniu postów. Rozwiej moje wątpliwości, ale jaki sposób wyświetlania masz ustawiony?
              blog.kopyra.com

              Comment

              • Ahumba
                Senior
                • 05-2001
                • 8962

                Połczyn
                Romper premium strong
                alk. 6,2%
                butelka typu PET, poj. 1 l.
                Na etykiecie napisano, że data przydatności na butelce. Mimo założenia okularów owej daty nie zauważyłem.
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  Jak tak zaczynają, to gdzie skończą?


                  Klasyk powiedziałby: na Powązkach

                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    Browar na Jurze - Boner Pils
                    alk. 4%
                    zielona, bezzwrotna butelka
                    Data przydatności : 17.02.08
                    Prawdopodobnie to samo piwo co Tiger Pils.
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • dzidek1960
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 1548

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                      Piwo Swojskie; ekstr. 16,1 alk. 8,2%

                      jasne - ciemne?

                      Piwo Anyżowe; ekstr. 12 alk. 5.7%
                      Piwo Miętowe; ekstr. 12 alk. 5.7%
                      Piwo Migdałowe; ekstr. 12 alk. 5.7%


                      aromatyzuje się gotowe piwo, czy dodatki są aplikowane podczas warzenia?
                      Swojskie jest piwem jasnym, co do piw aromatyzowanych to jest aromatyzowane gotowe piwo naturalnymi aromatami. Nie pytaj się jakie to są naturalne aromaty, tak mi powiedziała córa właścicieli, która mnie obsługiwała (piwo sprzedawała, uprzedzam niestosowne pytanio-komentarze )
                      Sorry, że tak późno odpowiadam ale sam nie znałem odpowiedzi. Pytałem się dopiero podczas dzisiejszej wizyty w browarze.
                      "Ma jednak kraj polski napój warzony
                      z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                      piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                      do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                      mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                      wybornym smakiem"
                      Jan Długosz, Historie Piwne
                      Moja strona www w początkowym okresie budowy

                      Comment

                      • nikita_banita
                        Senior
                        • 06-2003
                        • 1363

                        Gold Caramel Classic - Łódź

                        Ja wiem, że nie jest to nowe piwo (jako karmelek łódzki), ale wartym jest dla mnie odnotowanie faktu, że w osiedlowej Biedronce w Bialymstoku to piwo jest dostępne w wersji puszkowej:

                        Gold Caramel Classic - piwo ciemne, dosladzane, karmelowe; alkohol do 0,5% obj.
                        Skład: woda, słód jęczmienny, cukier, chmiel.

                        Ciekawa alternatywa dla wszechobecnego Karmi

                        Comment

                        • Stasiek
                          Senior
                          • 02-2007
                          • 608

                          Ciechan pszeniczne

                          Hmmm, temat znany od dwóch tygodni, a nikt jeszcze nie zgłosił brakującego piwa w DP?
                          No to zgłaszam:
                          Ciechan Pszeniczne, ekstrakt: 12,1%, alk. 4,8%

                          Comment

                          • woosaa
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 1548

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                            Połczyn
                            Romper premium strong
                            alk. 6,2%
                            butelka typu PET, poj. 1 l.
                            Na etykiecie napisano, że data przydatności na butelce. Mimo założenia okularów owej daty nie zauważyłem.
                            Ja na mojej zauważyłem: 21.12.2007
                            mb WOS

                            Comment

                            • abbafater
                              Junior
                              • 09-2007
                              • 2

                              witam !!
                              zgalaszm brak piwa ŻUBR . co prawda wystepuje nazwa dojlidy lecz jest to już nie aktualne!!
                              POZDRAWIAM !!

                              Comment

                              • abernacka
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 10838

                                A to według ciebie co jest?: http://www.browar.biz/piwo.php?id=2
                                Piwna turystyka według abernackiego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎