Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe piwa na rynku (wyprodukowane W POLSCE) - TYLKO komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    Bierhalle Katowice.

    od kilku dni jest tam serwowane piwo Marzen.
    Podejrzewam , że jeśli parametry są inne niż w warszawskiej bierhalle, to Krzysztof najszybciej je wskaże.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • rotmistrz
      Senior
      • 06-2005
      • 469

      To, że pisano o min na forum wiem bo dzięki tym informacjom zakupiłem je . Ja tylko stwierdziłem fakt braku go w dzienniczku.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23806

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rotmistrz Wyświetlenie odpowiedzi
        To, że pisano o min na forum wiem bo dzięki tym informacjom zakupiłem je . Ja tylko stwierdziłem fakt braku go w dzienniczku.
        możesz z dużym prawdopodobieństwem wpisać tego "Okocimia" jako piwo zagraniczne. A jak je tam wpiszesz, tzn. pod którym krajem, to właściwie zależy od Twej fantazji
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Bombadil13
          • 05-2005
          • 2479

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
          możesz z dużym prawdopodobieństwem wpisać tego "Okocimia" jako piwo zagraniczne. A jak je tam wpiszesz, tzn. pod którym krajem, to właściwie zależy od Twej fantazji
          A może warto się zastanowić na wprowadzeniem do listy krajów kraju "?". Coś mi się wydaje, że przy postępującej globalizacji, sytauacja taka może się powtarzać.
          Last edited by Bombadil13; 12-11-2007, 20:33.
          Poszukuję

          Comment

          • woosaa
            Senior
            • 07-2005
            • 1548

            Romper Premium

            Romper Premium z Połczyna Zdr. Zaw.alk.3.5%,brak ekstraktu,piwo w puszce Fe,dostepne w "żabce".PZDR
            mb WOS

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9734

              Kiper Super Mocny 10%

              Wczoraj pokonałem gościa. Moc była ze mną. A tu... nie ma go na liście.
              Kiper Super Mocny 10% alk., brak info o ekstrakcie. Chciałbym go ocenić, póki nie ostygłem .

              Comment

              • delvish
                Senior
                • 11-2004
                • 3508

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                Wczoraj pokonałem gościa. Moc była ze mną. A tu... nie ma go na liście.
                Kiper Super Mocny 10% alk., brak info o ekstrakcie. Chciałbym go ocenić, póki nie ostygłem .
                Ten sam zawodnik czeka u mnie w lodówce
                P.S. Pancernik i jak było? Twardy zawodnik? Trzeba wcześniej się porządnie nakoksować?
                "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                (Frank Zappa)

                "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9734

                  Da-a-a-a-ałem radę. Nie takie rzeczy żeśmy, prawda, ze szwagrem po pijaku... .
                  Nie chwaląc się - byłem twardy. Rano tylko miałem dylemat, jak dojechać do roboty .
                  Teraz szukam dalszych wyzwań, chyba podskoczę po sąsiedzku do Jabłonowa po Imperatora .

                  Comment

                  • Bombadil13
                    • 05-2005
                    • 2479

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                    Teraz szukam dalszych wyzwań, chyba podskoczę (...) do Jabłonowa po Imperatora .
                    Kurcze o co chodzi z tym Imperatorem? Już któryś raz czytam o Imperatorze stawianym za przyklad niedobrego piwa. Pilem go niedawno i nie powiem by byl wyśmienity, ale napewno pijalny i calkiem dobry
                    Poszukuję

                    Comment

                    • Pancernik
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 9734

                      Ja... tego... no... Nie miałem nic złego na myśli.
                      Po prostu parametry "Imperatora" budzą mój duży szacun .
                      Poza tym, ja już go lubię, ze względu na mikrolokalny patriotyzm (cóż to jest 5 km?...) .

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19168

                        Relakspol, Dark Ale (parametry jak BSK SG Dark Ale)
                        Relakspol, Amber Ale (parametry jak Armagedon Górna Fermentacja, jak sądzę)
                        oba tylko lane.
                        Last edited by e-prezes; 18-11-2007, 18:15.

                        Comment

                        • remfire
                          Senior
                          • 03-2004
                          • 1334

                          Trefl Pils
                          alk. 4,0% ekstr. nie podano
                          Wyprodukowano dla NETTO przez Royal Unibrew Polska Sp. z o.o. ul. Armii Krajowej 18 , 30-150 Kraków

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23806

                            piwka uzupełnione.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • sandacz
                              Senior
                              • 01-2007
                              • 345

                              Halne Pils z Raciborza. Alk. 4,3%, ekstr. nie podano.

                              Comment

                              • delvish
                                Senior
                                • 11-2004
                                • 3508

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sandacz Wyświetlenie odpowiedzi
                                Halne Pils z Raciborza. Alk. 4,3%, ekstr. nie podano.
                                Co prawda już o Halnym wspominałem w tym wątku w poście nr 1189, ale ponieważ Art się ociąga z dodaniem tego piwka do bazy to przyłączam się do kolegi.
                                "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                                (Frank Zappa)

                                "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎