Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe piwa na rynku (wyprodukowane W POLSCE) - TYLKO komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13951

    Póki co widzę "połczyńskie" Brewery na liście a ja już widziałem i piłem prawdziwe piwo z tego browaru. Dostepne w PiP - ja akurat kupiłem w Zielonej Górze. Oczywiście puszkowe - za 2,19 zł. Danych nie pamiętam, ale ekstraktu tam nie było, a alk. chyba 6,0. Nie pamietam, ale dodać piwo do bazy (bez szczegółów) należałoby jak najbardziej.
    Last edited by Pendragon; 28-01-2008, 23:18.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Kambol
      Member
      • 01-2008
      • 41

      To mój pierwszy post zatem witam wszystkich użytkowników.

      Natknąłem się we Wrocławiu na piwo "Mocne Ciemne" z Browaru Staropolskiego.

      Czy ktoś próbował..?
      Chętnie zapoznam się z recenzjami bardziej ode mnie doświadczonych...

      Pozdrawiam

      Comment

      • Sokół83
        szynkarz
        • 12-2004
        • 1598

        piwo to na browar.biz jest w Browarze Staropolskim pod nazwą "Porter" http://www.browar.biz/piwo.php?id=1517
        Z INNEJ BECZKI

        www.fotopolska.eu

        Comment

        • Scriptus
          Senior
          • 04-2006
          • 189

          Okocim pszeniczne

          Nie mogę znaleźć tego piwa w wykazie piw, a mam je przed sobą, dziś kupione w Auchan za całe 2,95
          W wyszukiwarce też podaje brak wyników, co mnie niezmiernie dziwi, bo to smaczne piffko
          Nic lepszego od Brackiego :)

          Comment

          • remfire
            Senior
            • 03-2004
            • 1334

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Scriptus Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie mogę znaleźć tego piwa w wykazie piw, a mam je przed sobą, dziś kupione w Auchan za całe 2,95
            W wyszukiwarce też podaje brak wyników, co mnie niezmiernie dziwi, bo to smaczne piffko
            Nie ma w wykazie, bo nikt nie wie skąd pochodzi to piffko

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23809

              trochę oszukujesz, po wklepaniu w wyszukiwarkę hasła "Okocim pszeniczne" można jednak coś konkretnego znależć. Łącznie z wyjaśnieniem dlaczego to piwo nie jest uwzgldnione wśród piw POLSKICH.
              Last edited by ART; 04-02-2008, 21:43.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Garrota
                Member
                • 12-2006
                • 46

                całkiem , całkiem. Może nie tak intensywne w smaku jak ciechanowska pszenica ale wypić mprzyjemnie jak najbardziej

                Comment

                • Scriptus
                  Senior
                  • 04-2006
                  • 189

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                  trochę oszukujesz, po wklepaniu w wyszukiwarkę hasła "Okocim pszeniczne" można jednak coś konkretnego znależć. Łącznie z wyjaśnieniem dlaczego to piwo nie jest uwzgldnione wśród piw POLSKICH.
                  Masz rację, ale w wyszukiwarce polskich piw go nie ma, już sie dosżukalem i zrozumiałem dlaczego... po przeczytaniu dyskusji.
                  Jest to oszustwo, skłaniające nas, polskich piwnych patriotów do nieświadomego picia zagranicznych piw.
                  Składam zatem stanowczy protest. Podobnie, jak ze wzgęlu na oszustwo określające kraj pochodzenia nie kupuję produktów Danona, rzekomo produkowanych w dawnej mleczarni Wola, nie kupuję zupek Knorra, ze względu na niewiadomą (a właściwie wiadomą) proweniencję, i wielu innych rzekomo markowych produktów, przestanę kupować produkty Carlsberga i powiązanych z nim firm. Howgh, W Polsce, jako polski piwosz piję tylko polskie piwo, za granicą lokalne, albo także polskie.
                  Nic lepszego od Brackiego :)

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23809

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Scriptus Wyświetlenie odpowiedzi
                    Masz rację, ale w wyszukiwarce polskich piw go nie ma, już sie dosżukalem i zrozumiałem dlaczego... po przeczytaniu dyskusji.
                    Jest to oszustwo, skłaniające nas, polskich piwnych patriotów do nieświadomego picia zagranicznych piw.
                    Składam zatem stanowczy protest. Podobnie, jak ze wzgęlu na oszustwo określające kraj pochodzenia nie kupuję produktów Danona, rzekomo produkowanych w dawnej mleczarni Wola, nie kupuję zupek Knorra, ze względu na niewiadomą (a właściwie wiadomą) proweniencję, i wielu innych rzekomo markowych produktów, przestanę kupować produkty Carlsberga i powiązanych z nim firm. Howgh, W Polsce, jako polski piwosz piję tylko polskie piwo, za granicą lokalne, albo także polskie.
                    taki widać musi być Carlsberg. Piastem chyba najbardziej dobitnie to prezentuje...
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13951

                      No to jeszcze raz...

                      Połczyn-Zdrój - piwo Połczyn

                      Pierwsze i jedyne prawdziwe połczyńskie. Dostępne od conajmniej 2 tyg. w puszkach.
                      ekstraktu brak, alkoholu nie pamiętam

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23809

                        ponoć dostępne od listopada ub. roku, ale ja już sam nie wiem
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10838

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          No to jeszcze raz...

                          Połczyn-Zdrój - piwo Połczyn

                          Pierwsze i jedyne prawdziwe połczyńskie. Dostępne od conajmniej 2 tyg. w puszkach.
                          ekstraktu brak, alkoholu nie pamiętam
                          Gdzie jego utrafiłeś?
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13951

                            W Zielonej Górze, w Piotr i Paweł. Może w innych miastach też są.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13951

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                              ponoć dostępne od listopada ub. roku, ale ja już sam nie wiem
                              A tu jest potwierdzenie i nawet fotka puszki.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • delvish
                                Senior
                                • 11-2004
                                • 3508

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                                A tu jest potwierdzenie i nawet fotka puszki.
                                Znaczy gdzie jest to potwierdzenie?
                                "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                                (Frank Zappa)

                                "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎