Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe piwa na rynku (wyprodukowane W POLSCE) - TYLKO komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WiechoLoco Wyświetlenie odpowiedzi
    Koreb wprowadza nowe etykiety. W końcu !! Te, które oglądam teraz pozostawiają wiele do życzenia..
    A to co ma do ów tematu?
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • JAckson
      Senior
      • 05-2004
      • 6122

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
      A to co ma do ów tematu?
      Rzeczywiście do owego tematu ma to niewiele.
      MM961
      4:-)

      Comment

      • Cez
        Senior
        • 01-2003
        • 1789

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
        A to co ma do ów tematu?
        Zmiana etykiety tematu
        Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

        Comment

        • WiechoLoco
          Junior
          • 08-2008
          • 4

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
          A to co ma do ów tematu?
          Na kontrze jest 0,33 i 0,5. Przypatrz się.

          Comment

          • Cez
            Senior
            • 01-2003
            • 1789

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WiechoLoco Wyświetlenie odpowiedzi
            Na kontrze jest 0,33 i 0,5. Przypatrz się.
            Nawet jak abernacja szczególnie wysili się i przypatrzy, to jak to wpłynie na parametry piwa?
            Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23799

              ludki, proszę o trzymanie tego tematu w zgodzie z prawem czystości
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • kibi
                Senior
                • 07-2004
                • 1875

                Browar Konstancin, Mazowieckie Niepasteryzowane, ekstrakt: 12,1% wag. alkohol 6,0% obj.

                Właśnie zobaczyłem, że już było zgłoszone. Kiedy się wchodzi przez DP, to można nie zauważyć, że ktoś to już wpisał. Niemniej popieram przedpiszcę!
                Last edited by kibi; 20-08-2008, 21:33.

                Comment

                • MLT
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 1045

                  Ostatnio w Piotrkowie U Szwejka pilem portera (podobno miał 10% alkoholu). Nie znalazłem takiego piwa wśród wyrobów Kipera. Poproszę o dodanie.
                  Last edited by MLT; 25-08-2008, 10:42.

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23799

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                    Browar Konstancin
                    Mazowieckie Niepasteryzowane
                    alkohol - 6,0 % obj.
                    ekstrakt - 12,1 % wag.
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
                    Browar Konstancin, Mazowieckie Niepasteryzowane, ekstrakt: 12,1% wag. alkohol 6,0% obj.

                    Właśnie zobaczyłem, że już było zgłoszone. Kiedy się wchodzi przez DP, to można nie zauważyć, że ktoś to już wpisał. Niemniej popieram przedpiszcę!
                    dodane

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi

                    Naprawdę myślisz, że kilkanaście tysięcy forumowiczów przed Tobą nie zauważyłoby braku Żywca?
                    Jest pod nazwą Full Light.

                    Dla naszego spokoju proponuję zmianę nazwy na Żywiec Full Light, albo samo Żywiec.
                    uzupełniłem nazwę.

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                    Od dłuższego czasu jest dostępne piwo Romper Strong, Browar Połczyn Zdrój, Blg b/d, alk. 6,2% sprzedawany w litrowych butelkach PET. Proszę o dodanie do DP.
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                    Tak by wynikało z etykiety. Na innych butelkowych piwach Brewer'a jakie piłem nie ma słowa o Połczynie (z wyjątkiem piwa "Połczyn") a wyraźnie że wyprodukowano w Czechach. Te "wrzucam" pod browar w Jihlavě. A na Romper'ze jest wyraźnie Połczyn Zdrój. Ale mogę się oczywiście mylić. Proszę więc szanownego admina o oświecenie.
                    ok. dodałem, wolę aby osoby tu wpisujące nowości sprawdzały dokładnie opakowanie

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                    Wczoraj byliśmy w Pivovarii Radom. Oprócz znajdujących się w spisie (Koźlak nieobecny) było piwo "Bursztynowe". Niestety nie znam parametrów. Proszę o dodanie do DP.
                    dodałem. jeśli ktoś zna parametry i informację kiedy było pierwszy raz dostępne - proszę o uzupełnienie, tzn. proszę o PW lub post tutaj.

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nie wiem czy piwo "Jasne" w Pivovarii Radom to to samo co obecny "Pils"? Nie ma w karcie piwa Jasne a wczoraj byłem tam pierwszy raz. Jeśli Pils to nowe piwo także proszę o dodanie
                    to inne piwo. ma nieco inne parametry. zmieniło Jasne.

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                    Brovarnia - "Ciemne" - eks. 13,1%
                    dodane

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                    EDI Miodowe ekstrakt 12° alk 5.6% obj jasne niepasteryzowane
                    dodane

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire Wyświetlenie odpowiedzi
                    Głubczyce
                    Van Horn Premium a.5,7 e. nie podano
                    Co prawda jest juz Van Horn i Van Horn Strong , ale brakuje Premium które było wcześniej produkowane przez Van Pura.
                    dodane.

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                    Krajan, Irlandzkie Czerwone
                    Ekstrakt: 12,1
                    Alkohol: 5,5%
                    Data: 2009.01.08
                    dodane


                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MLT Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ostatnio w Piotrkowie U Szwejka pilem portera (podobno miał 10% alkoholu). Nie znalazłem takiego piwa wśród wyrobów Kipera. Poproszę o dodanie.
                    z ciężkim sercem, z powodu iż była to tylko próbna warka, dodałem.

                    Dziękuję za cierpliwość.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23799

                      Ma ktoś może coś na ten temat do powiedzenia:

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Samoglow
                      Nie wiem, czy się spotkałeś, ale Kormoran ma jeszcze takie dziwne piwo o nazwie "Mocne" lane do przezroczystych butelek o pojemności UWAGA: 800 ml., z wyglądu przypominających nieco tanie wino. Niestety nie pamiętam parametrów, ale jeśli możesz, to dodaj proszę chociaż tego Pilsa.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • Cez
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 1789

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ma ktoś może coś na ten temat do powiedzenia:
                        Widziałem takie w sklepie U Marii na ul. KObierzyńskiej w Krakowie. Nic wiecej nie powiem
                        Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                        Comment

                        • remfire
                          Senior
                          • 03-2004
                          • 1334

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cez Wyświetlenie odpowiedzi
                          Widziałem takie w sklepie U Marii na ul. KObierzyńskiej w Krakowie. Nic wiecej nie powiem
                          Czy chodzi o to piwko ?
                          Attached Files

                          Comment

                          • MarcinKa
                            Senior
                            • 02-2005
                            • 2729

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ma ktoś może coś na ten temat do powiedzenia:
                            Moc 8%, ekstraktu brak, pojemność 1l, data 07.11.2008. Etykieta jak na zdjęciu powyżej, butelka jednak bezbarwna, trochę inna. Piwo jasne jak na taką moc. Da się wypić, alkohol mocny, ale znośny. Nabyte w "Marii".
                            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                            Comment

                            • remfire
                              Senior
                              • 03-2004
                              • 1334

                              Czyli są dwa rodzaje butelek, bo ta "barwna" z fotki też pochodzi z "Marii"

                              Comment

                              • zolwixx
                                Member
                                • 03-2008
                                • 42

                                Kanterbrau (de Maitre Kanter). Alc. 4,2% Vol. 25cl

                                Kolor: Jasny, słomkowy, ciut ciemniejszy od Warsteinera. [4.0]
                                Piana: Drobnoziarnista, błyskawicznie znika, kożuszek sie utrzymuje. [2.0]
                                Zapach: srednio sie na tym znam. troszke "myszowy"/"piwniczny", raczej słodowy. [3.0]
                                Smak: miłe zaskoczenie. lekko słodkawy. W tle wyczuwalna goryczka. [4.0]
                                Wysycenie: Z poczatku mocno nagazowane, szybko spada do własciwego poziomu. [4.5]
                                Opakowanie: Mała (0,25), zielona butelka - podoba mi się Kapsel odkrecany.
                                na etykiecie niewiele informacji. [4.0]
                                Uwagi: La Reserve mi bardzo smakowało. To również nie jest złe.
                                piwo (10 sztuk) przywiozła mi z Francji moja przyszła szwagierka, którą pozdrawiam

                                chetnie przeczytałbym recenzję zawodowca.
                                może jest forumowicz bywający we Francji?

                                EDIT:
                                wydaje mi się, że smak troszeczke idzie w kierunku piw pszenicznych...
                                Attached Files
                                Last edited by zolwixx; 31-08-2008, 22:53. Powód: zmiany smaku wynikłe w trakcie picia piwa :-)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎