Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile piw wypijacie? [dziennie, tygodniowo, miesięcznie?]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Hannibal
    Senior
    • 03-2004
    • 1426

    kamyczek77 napisał(a)
    ...Brzuszki piwne nie są teraz w modzie,zwł u kobiet.Tylko jak to robi Marusia,że po niej nic nie widać?!
    No, rozczarowałem się. Przecież to jest podstawowy stereatyp dotyczący picia piwa.
    Piwo nie jest przecież względnie kaloryczne. Np. litr pełnego piwa jest mniej kaloryczny od litra soku pomarańczowego. A przecież każdy człowiek powinien wypijać ponad 2 litry płynów dziennie. Natomiast faktem jest, iż piwo wzmacnia apetyt, co akurat uwielbiam. Poza tym, codzienny ruch fizyczny powinien towarzyszyć każdemu człowiekowi, jak np. wchodzenie po schodach (mój ojciec, który ma 50 lat, wchodzi codziennie parę razy na 10 piętro), marszobieg, bieg, pompki, brzuszki, etc. Przy takim stylu życia 2 litry piwa nie powinny wpłynąć na nasz brzuszek
    "All the good things for those who wait"

    Comment

    • Hannibal
      Senior
      • 03-2004
      • 1426

      grzech napisał(a)
      ARCIE - czepiacie się. Ja uważam pomysł K. SAIMIRA za twórcze rozwinięcie dość konwencjonalnego tematu.
      Mój rekord: przy trzecim.
      Co to za rekord? Normalnie wypijam pierwsze litry piwa, każdy po ok. 20 minut. A mój rekord (trudno to nazwać rekordem, bo nigdy na to nie zwracałem zbytniej uwagi) to po 3 litrach.
      Po 1,5 litra piwa, to dopiero zaczynam cokolwiek czuć w żołądku
      "All the good things for those who wait"

      Comment

      • elroy
        Senior
        • 10-2002
        • 359

        Hannibal napisał(a)
        A smak tracę wtedy, kiedy zaczynam coś nie coś tracić pamięć, czyli w okolicach 8 litrów, czasem nawet 7.

        8 litrów ? Toż to 16 piw (przyjmuję, że mówimy o butelkach/szklankach 0.5l) ! Dla mnie ilość niewyobrażalnie za duża.
        www.piwo.org

        Comment

        • Małażonka
          Senior
          • 03-2003
          • 4602

          Hannibal napisał(a)
          Po 1,5 litra piwa, to dopiero zaczynam cokolwiek czuć w żołądku
          A po kolejnym pół litrze gubisz buty

          Comment

          • grzech
            Senior
            • 04-2001
            • 4592

            Hannibalu, jeśli latach do kibla dopiero po 6 piwach - zgłoś się do urologa.

            Comment

            • Odoakr
              Senior
              • 07-2003
              • 330

              Ile sie jest w stanie wypić zależy od sytuacji. Jak jest wieczorna impreza (tak od 19 do 2), gril, duzo jedzenia to potrafi dojść do 9 sztuk i jest w miarę OK. Ale jak sie pije na głodnego i bardzo szybko to i po 4 może być koniec...

              Comment

              • Mistrzu
                Senior
                • 08-2003
                • 750

                Średnio 4 butelki półlitrowe dziennie.

                Comment

                • Hannibal
                  Senior
                  • 03-2004
                  • 1426

                  Małażonka napisał(a)
                  A po kolejnym pół litrze gubisz buty
                  Pierwszy raz zgubiłem buta i już się człowieka czepiają. Poza tym, nie wiem skąd wiesz, że po następnym pół litra. Wtedy u Arka na pewno było to po 6 litrach.
                  "All the good things for those who wait"

                  Comment

                  • Hannibal
                    Senior
                    • 03-2004
                    • 1426

                    grzech napisał(a)
                    Hannibalu, jeśli latach do kibla dopiero po 6 piwach - zgłoś się do urologa.
                    Powiedziałem, że zależy to od szybkości picia. Jeśli wypiję tylko 0,5 litra piwa, to idę do WC po tej właśnie ilości. Natomiast, jeśli w miarę szybko opróżniam butelki, to zdarzyło mi się że dopiero po 3 litrach. Po co więc od razu straszyć mnie urologiem?
                    "All the good things for those who wait"

                    Comment

                    • Hannibal
                      Senior
                      • 03-2004
                      • 1426

                      elroy napisał(a)

                      8 litrów ? Toż to 16 piw (przyjmuję, że mówimy o butelkach/szklankach 0.5l) ! Dla mnie ilość niewyobrażalnie za duża.
                      To co powiesz o pewnym rekordzie Czecha, który to wypił 18 litrów "złosistego napoju" w ciągu jednego dnia?
                      "All the good things for those who wait"

                      Comment

                      • elroy
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 359

                        Hannibal napisał(a)
                        To co powiesz o pewnym rekordzie Czecha, który to wypił 18 litrów "złosistego napoju" w ciągu jednego dnia?
                        I co się z nim stało?
                        Zresztą mniejsza z tym, bardziej interesująca jest historia Twojego zagubionego buta. Opowiedz - nie daj sie prosić
                        Last edited by elroy; 05-08-2004, 13:59.
                        www.piwo.org

                        Comment

                        • Borysko
                          Senior
                          • 02-2004
                          • 1144

                          Ja tam staram sie ograniczyć do jednego dziennie. Czasem dwa. W Weekendy do 3, chyba że imprezka lub pub, wtedy max 5-6. Niestety zarysy mięśnia piwnego się pojawiają, nie wiem tylko czy to przez piwo czy przez zabiurkowy styl życia

                          Comment

                          • peter007
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 2820

                            Dzisiaj jak na razie jestem po sześciu a jeszcze mam zamiar iść do knajpy i chyba "dam w piórnik aż się kredki wysypią"
                            Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              Po części urlopu mam już średnią 2.39 litra dziennie,a do pracy dopiero 21.08 i na zewnątrz skwar niemiłosierny.Wniosek,trzeba iść na kufelek


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • Aldach
                                Senior
                                • 07-2003
                                • 1269

                                Tekst jest z Gazety Wyborczej (10.08.04) ale uznałem, że tu będzie dla niego odpowiedniejsze miejsce.

                                "Libacja na Stawiskach.
                                69 lat temu, 10 sierpnia 1935r. parobek B. z Janowa pod Szopienicami oraz jego trzej kompani dokonali nie lada wyczynu.
                                Otóż skradli oni restauratorowi Trybuszowi beczkę piwa, którą na ręcznym wózku zawieźli na Stawiska. Tam, w czwórkę w ciągu jednego dnia, wypili całą beczkę, w której było 105 litrów piwa tyskiego. A że i tego było im mało, wrócili do piwniczki Trybusza i zabrali jeszcze 30-litrową beczułkę, którą wypili do dna podczas nocnej libacji (...)"

                                Wychodzi prawie po 34 litry piwa w ciągu jednej doby. My wszyscy jesteśmy miernoty ...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎