Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    Jak dziś podały media - wczoraj zmarł na raka trzustki Jon Lord - tak, ten od hammondow w Deep Purple
    Trzeba bedzie wieczorkiem coś z płyt DP odkurzyć - na analogu mam "House of blue light" - to chyba bedzie pasowało...
    Last edited by iron; 17-07-2012, 12:55.
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • JAckson
      Senior
      • 05-2004
      • 6122

      Też to słyszałem rano. Fajnie facet grał i czuł muzę.
      MM961
      4:-)

      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6703

        Ano tak. Miał wykształcenie z dziedziny muzyki klasycznej, co pewnie miało wpływ na Jego styl.
        A ja wymiekłem jak sie dziś doszperałem do singla charytatywnego na odbudowę szkoły muzycznej w Armenii grupy powstalej na to przedsięwzięcie - WhoCares (Lord, Iommi, Gillan, McBrain, Newsted, Lindstrom) Poniżej efekt szperania:
        WhoCares: Ian Gillan, Tony Iommi & Friends. WhoCares: Ian Gillan, Tony Iommi & Friends.With the contribution of Nicko McBrain, Linde Lindström, Jon Lord and ...

        WhoCares: Ian Gillan, Tony Iommi & FriendsOut Of My Mind/Holy Water is a charity single for Armenia. If you like it i wish you will purchase it soon. Voca...
        Last edited by iron; 17-07-2012, 13:50.
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi

          PS Kiszooot, a "Fuzbaloków" też sobie nucisz? "Polska, chcemy wygrać szpil".
          Dziwne pytania zadajesz.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • JAckson
            Senior
            • 05-2004
            • 6122

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
            Ano tak. Miał wykształcenie z dziedziny muzyki klasycznej, co pewnie miało wpływ na Jego styl.
            A ja wymiekłem jak sie dziś doszperałem do singla charytatywnego na odbudowę szkoły muzycznej w Armenii grupy powstalej na to przedsięwzięcie - WhoCares (Lord, Iommi, Gillan, McBrain, Newsted, Lindstrom) Poniżej efekt szperania:
            WhoCares: Ian Gillan, Tony Iommi & Friends. WhoCares: Ian Gillan, Tony Iommi & Friends.With the contribution of Nicko McBrain, Linde Lindström, Jon Lord and ...

            http://www.youtube.com/watch?v=dQYjEa3FdUo
            Niezła supergrupa. O dziwo tylko drugiego gitarzysty nie kojarzyłem w tym pierwszym utworze
            MM961
            4:-)

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
              Niezła supergrupa. O dziwo tylko drugiego gitarzysty nie kojarzyłem w tym pierwszym utworze
              Ja dopiero teraz się doszperałem, że ten Lindstrom to z HIM

              Ale oba kawałki zacne i zdaje się, że panowie myśleli, czy nie rozwinąć tej współpracy - no niestety to nie nastąpi...
              Last edited by iron; 17-07-2012, 17:13.
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                Dziwne pytania zadajesz.
                Bo się zdziwiłem. Zawsze powtarzasz, że nie kibicujesz polskiej reprezentacji, a tu wrzucasz taki kawałek.

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                  Bo się zdziwiłem. Zawsze powtarzasz, że nie kibicujesz polskiej reprezentacji, a tu wrzucasz taki kawałek.
                  Bo tylko te 3 utwory tej kapeli sa na tym kanale.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • beny
                    Senior
                    • 03-2001
                    • 984

                    wkrótce znowu do Polski zawita kanadyjskie trio Nomeansno

                    Find NoMeansNo tour dates, NoMeansNo tickets, concerts, and gigs, as well as other events you'll be interested in, only at Last.fm.
                    Z piwnym pozdrowieniem
                    Radosław Kwiecień

                    http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                      Bo tylko te 3 utwory tej kapeli sa na tym kanale.
                      Dzięki. Czyli jeśli na świecie byłyby tylko 3 kraje, w tym Polska, kibicowałbyś naszym. Jeszcze będą z ciebie ludzie.

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny Wyświetlenie odpowiedzi
                        wkrótce znowu do Polski zawita kanadyjskie trio Nomeansno

                        http://www.last.fm/music/NoMeansNo/+events
                        Jeśli chodzi o kanadyjskie tria to ja wolę Rush, ale oni chyba nigdy do nas nie zawitali i co gorsza, nic nie wskazuje, żeby mieli to zrobić, a latka lecą i panowie coraz starsi, choć nadal w formie..
                        Last edited by iron; 18-07-2012, 13:53.
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • JAckson
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 6122

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jeśli chodzi o kanadyjskie tria to ja wolę Rush, ale oni chyba nigdy do nas nie zawitali i co gorsza, nic nie wskazuje, żeby mieli to zrobić, a latka lecą i panowie coraz starsi, choć nadal w formie..
                          Coś słyszałem, że może podczas najbliższej trasy zawitają, ale kto ich tam kurde wie.
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                            A ja wymiekłem jak sie dziś doszperałem do singla charytatywnego na odbudowę szkoły muzycznej w Armenii grupy powstalej na to przedsięwzięcie - WhoCares (Lord, Iommi, Gillan, McBrain, Newsted, Lindstrom)
                            A ja z kolei po twoich linkach doszperałem się do pełnego koncertu "Purpli" z 1972. Wrzuciłem kiedyś link do wczesnego koncertu Black Sabbath w Paryżu, to jest coś równie zgniatającego. Niesamowita energia i czyste, surowe brzmienie z okresu świetności grupy, Gillan wymiata wokalnie (choć nie od początku, chyba musiał się rozgrzać), Child in Time (od 17 minuty) to po prostu masakra z partiami Paice'a na perkusji i Lorda na klawiszach, które kazały mi napisać ten post, mimo że powinienem już od dawna spać.

                            Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                            Comment

                            • breslauer
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 2690

                              A ja teraz siedzę zasłuchany we wspominkowy Minimax - oczywiście poświęcony Lordowi.
                              Ostatni tydzień oczywiście to była tylko muzyka Deep Purple z analogu - a mam już większość oprócz najnowszego wydania "Purpendicular", starych wydań "Stormbringer" i "Machine Head" (jakoś nie mogę trafić na dobre wydanie...)

                              To był chyba jeden z bardzo nielicznych muzyków rockowych, który jednocześnie potrafił zagrać Bacha...

                              Comment

                              • darekd
                                Senior
                                • 02-2003
                                • 12248

                                A propos olimpiady.

                                Przy okazji tej w Pekinie czeski zespół Tři sestry, legenda czeskiego "hospoda-punka" nagrało utwór "Czwarta siostra" na cześć tej pani:



                                Barbora (Bára) Špotáková oprócz tego, że lubi piwo, ma jeszcze tę zaletę, że w Londynie po raz drugi zdobyła złoto w oszczepir. Warto zatem przypomnieć sobie ten utwór:

                                Slíbená písnička pro Báru Špotákovou od skupiny Tři sestry.


                                Swoją drogą, przykro że nasi artyści podejmuję jedynie "poważne" problemy. No chyba, że chodzi o utwory na zamówienie....

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎