Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Pogoniarz
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
    Nie mogę w dalszym ciągu po wbiciu browaru krajowego,wbić piwa.Mam w dalszym ciągu nieaktywne.Być może to ja mam problem z kompem,gdyż był zawirusowany.Nie mogę też wbijać mordek,ani nie są aktywne linki,wielkość liter etc.
    Uff od dziś wszycho gra, to była wina zawirusowanego kompa.Teraz czeka mnie wbijanie piw,i to z 60 literków .Wklepali mi Mozillę i jest naprawdę oki.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
    Nie wiem, czy da się to jakoś rozwiązać, ale jest pewien zgrzyt

    Można wybrać sobie z listy Ciechana niepasteryzowanego, po czym zaznaczyć poniżej, że piwo jest pasteryzowane. I dziennik to łyka, żaden brodacz nie wyskakuje!
    liczę tu na Twój rozsądek.

    Leave a comment:


  • żąleną
    replied
    Nie wiem, czy da się to jakoś rozwiązać, ale jest pewien zgrzyt

    Można wybrać sobie z listy Ciechana niepasteryzowanego, po czym zaznaczyć poniżej, że piwo jest pasteryzowane. I dziennik to łyka, żaden brodacz nie wyskakuje!

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piwny_kubus
    witam,
    Martwi mnie trochę opcja "Kolejne piwo takie samo"...
    Kiedyś było tak, że jak się zaznaczyło tę opcję, to wyświetlał się taki sam cały formularz do wypełnienia, tylko czas był późniejszy o 45 min i miał zaznaczone takie samo piwo...
    Teraz ten formularz jest o wiele krótszy i nie ma możliwości dodania godziny spożycia - wygląda jakby system dodawał kolejne piwo w tym samym czasie... bo nie widać go jako kolejne na liście piw

    Ja wiem, że mieliśmy sie nie czepiać, ale ile jeszcze bedzie ta chaotyczna wersja, bez możliwości sprawdzenia statystyk i całej reszty...proszę ja chcę już normalną wersję...PROSZĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ.. . OKI?

    Pozdrawiam
    akurat wspomniane sprawy nie stanowią problemu - bo są zależne od indywidualnych ustawień Twojego DP:



    link do ustawień DP znajduje się na podstawowej stronie DP - http://www.browar.biz/forum/usercp7.php - obecnie w kolumnie po prawej stronie

    tam wybierzesz jakie rubryki Ciebie w DP interesują (łącznie ze wspomnianą godziną spożycia piwa, a także wyborem jaki skok czasowy automatycznie stosować przy wyborze opcji "kolejne piwo takie samo", etc)

    Leave a comment:


  • piwny_kubus
    replied
    witam,
    Martwi mnie trochę opcja "Kolejne piwo takie samo"...
    Kiedyś było tak, że jak się zaznaczyło tę opcję, to wyświetlał się taki sam cały formularz do wypełnienia, tylko czas był późniejszy o 45 min i miał zaznaczone takie samo piwo...
    Teraz ten formularz jest o wiele krótszy i nie ma możliwości dodania godziny spożycia - wygląda jakby system dodawał kolejne piwo w tym samym czasie... bo nie widać go jako kolejne na liście piw

    Ja wiem, że mieliśmy sie nie czepiać, ale ile jeszcze bedzie ta chaotyczna wersja, bez możliwości sprawdzenia statystyk i całej reszty...proszę ja chcę już normalną wersję...PROSZĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ.. . OKI?

    Pozdrawiam

    Leave a comment:


  • Bombadil13
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
    nie zakumałem wcześniejszego dżołka
    To przepraszam. Ja tu se żarty stroje , a Ty biedaku siedzisz i główkujesz. Ach jakiż brak szacunku dla czyjejś pracy . Obiecuję poprawę w tym temacie.
    Last edited by Bombadil13; 01-02-2006, 22:23.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
    ART wydatki są stanowczo za duże i strasznie mnie to martwi
    200 zł miesięcznie jak tak może być
    A najgorsze jest to że wciąż rosną, ale na to to chyba nawet Ty nie poradzisz
    widać nie zakumałem wcześniejszego dżołka

    Leave a comment:


  • Bombadil13
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
    czy dalej tak jest?
    ART wydatki są stanowczo za duże i strasznie mnie to martwi
    200 zł miesięcznie jak tak może być
    A najgorsze jest to że wciąż rosną, ale na to to chyba nawet Ty nie poradzisz

    Leave a comment:


  • Bombadil13
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
    czy problem dalej występuje?
    zwracam uwagę na to że system nie przyjmie późniejszej godziny spożycia danego piwa niż aktualna godzina rzeczywista (nie sprawdzałem jednak zachowania przy ustawieniach związanych z różną strefą czasową).
    Rozumiem! Muszę zmieniać godzinę! A przecież te uwagi wyświetlają się u góry. Dałem ciała i nie zauważyłem. Przepraszam.
    Problemu juz nie ma

    ART, a może by te uwagi o nieprawidłowościach we wpisach wyświetlałyby sie na czerwono i pogrubione, byłyby bardziej widoczne

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
    Znalazłem buga
    W przypadku browarów do których są przypisane piwa o długich nazwach (choćby Ciechanów), mam problemy z otwarciem listy piw bo przycisk służący do jej rozwijania wjeżdża mi na link "Statystyka". Problem występuje w Firefoksie 1.5.
    w zasadzie w takich przypadkach powinno wystarczyć kliknąć na pierwszy element listy niekoniecznie na sam przycisk.

    faktycznie lista poszerza się nienaturalnie w przypadku wyboru browaru na którego liście piw jest jakieś z długaśną nazwą.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
    Jeszcze jeden problem. Na liście rozwijajacej się po wybraniu browaru Jagiełło część piw jest zdublowana.
    poprawiłem chwilę temu.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MLT
    To znowu ja, wiem że jestem upierdliwy, ale zgłaszam, iż średnią wydatków dziennie też coś źle liczy. U mnie się nie zgadza.
    oczywiście proszę o szczegóły - ile jest wyświetlane a ile powinno być. dane jeśli poufne - proszę na PW w razie czego

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik
    Przy Turcji jest zbedna literka "v"
    Litry mam wciaz zero, a powinno byc juz duzo.
    Latki nie dzialaja, po wpisaniu 355 ml pojawia sie 375 ml.
    poprawione kraje i nieszczęsna objętość 355

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
    Do tego jak chcę edytować dane piwo to są całkowicie wyczyszczone wszystkie parametry. Tak jakbym wcale nie wpisał tego piwa.
    możesz nieco przybliżyć? ew. podać id wpisu który próbujesz edytować i tak się zachowuje?

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
    Nie działa u mnie opcja "kolejne piwo takie samo".
    Po zaznaczeniu kwadracika "kolejne piwo takie samo" i kliknięciu "dodaj do dziennika", zapisało się pierwsze piwo. Czyli ok.
    Pojawiła sie strona formularza z danymi własnie zapisanego piwa. Czyli dalej ok.
    Po kliknięciu "dodaj do dziennika" piwo nie zapisało się. A to już nie ok!
    Musiałem wpisać ręcznie od nowa. Niby to nie jest duży problem, ale jednak jakiś tam błąd to jest, więc go zgłaszam.
    czy problem dalej występuje?

    zwracam uwagę na to że system nie przyjmie późniejszej godziny spożycia danego piwa niż aktualna godzina rzeczywista (nie sprawdzałem jednak zachowania przy ustawieniach związanych z różną strefą czasową).

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎