Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browary w Polsce - stan obecny i perspektywy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • anteks
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
    No to właśnie dzisiaj Browar Śląski Alternatywa ogłosił, że w tym roku się nie otworzy. Mają zbierać siły na rok przyszły, jeśli politycy znów ich nie wyru....
    Na Fb jest ogłoszenie o sprzedaży całej warzelni i tanków. Więc sie nie otworzy

    Leave a comment:


  • Pancernik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
    Zmiany (kosmetyczne) na łódzkim podwórku.
    Nie ma już Sulimar Sp. z o.o.. Od lipca jest w Piotrkowie Trybunalskim browar Drink ID Sp. z o.o..
    No...ś, Panie, pojechał. Geograficznie. Łódzkie podwórka mają swoją magię, ale jednak aż tak rozległe nie są

    Leave a comment:


  • Pankracy
    replied
    Zmiany (kosmetyczne) na łódzkim podwórku.
    Nie ma już Sulimar Sp. z o.o.. Od lipca jest w Piotrkowie Trybunalskim browar Drink ID Sp. z o.o..

    Leave a comment:


  • Pankracy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petrus Wyświetlenie odpowiedzi
    W Rybniku ma powstać browar .
    Na razie kontraktowy i crowfundingowy
    A poza tym już jeden browar w Rybniku jest. I chyba wystarczy ten jeden sądząc po zainteresowaniu jego bytnością wśród lokalsów.
    Last edited by Pankracy; 20-07-2021, 17:18.

    Leave a comment:


  • abernacka
    replied
    Daj spokój. Rybnik to na razie SF. Jest "inwestor" , który za czyjeś pieniądze chce robić kontraktowo piwo a gdy interes będzie się spinał, pomyśli o browarze Na razie nie ma co się podniecać.

    Leave a comment:


  • Shedao
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petrus Wyświetlenie odpowiedzi
    W Rybniku ma powstać browar .
    O. Gdzie?

    Leave a comment:


  • Petrus
    replied
    W Rybniku ma powstać browar .

    Leave a comment:


  • pegie23
    replied
    A to sorry przegapiłem informację. Dzisiaj przechodziłem i zerknąłem to niektórzy z klientów mieli piwo w szkle Browaru Piwna więc leją chyba w co się komu trafi.

    Leave a comment:


  • Prusak
    replied
    O tym już dawno była tu mowa i wiadomość o zmianie nazwy nie jest żadną nowością. Warzą.

    Leave a comment:


  • pegie23
    replied
    Będąc w Gdańsku odwiedziłem dzisiaj Browar Piwna. Być może już coś było w tym temacie i przeoczyłem ale trochę jestem zaskoczony. A to dlatego że z Browaru Piwna pozostał już tylko nie działający neon nad wejściem. Lokal nazywa się teraz Hola Tapas (przed wejściem tablice z tą nazwą i menu, w środku neon z nazwą), kelnerki mają saszetki z logo Havana Club. Zero jakichkolwiek gadżetów Piwnej typu firmowe szkło, podstawki, itp. Podają w zwykłych czystych kuflach. Instalacja do warzenia piwa stoi jak stała ale nie jestem do końca przekonany czy jest wykorzystywana, przynajmniej ta widoczna w lokalu. Kelnerka twierdzi że warzą na miejscu, w karcie też jest takie info. W stałej ofercie pils i pszeniczne, do tego zawsze jedno piwo specjalne zależnie co akurat uwarzą. Tym razem z opowieści kelnerki było to jakieś "lekkie chińskie piwo bursztynowe". Jak dla mnie cieniutkie słomkowe mocno owocowo-kwiatowe aromaty. No i teraz pytanie czy faktycznie warzą na miejscu? Jeżeli tak to chyba nie jest już Browar Piwna bo po nim nie ma praktycznie śladu i trzeba by ich przemianować na Hola Tapas. Ktoś wie coś więcej?

    Leave a comment:


  • Petrus
    replied
    Welders jeszcze nie ruszył.

    Leave a comment:


  • Prusak
    replied
    Jedna sprawa się wyjaśniła. Browar Świdnicki nie warzy. Welders chyba ruszył na własnym, z Żuławskiego leją w którymś z lokali gdańskich, ale nie wiadomo, czy to zakontraktowane czy warka już z własnego browaru.

    Leave a comment:


  • Prusak
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
    Z takim terminem ważności??
    Na ich profilu ostatni wpis jest z pierwszej połowy 2019 roku. Podejrzewam, że gdyby ponownie uruchomili produkcję, usiłowaliby jakoś rozreklamować ten fakt.

    Leave a comment:


  • kiszot
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
    No to właśnie dzisiaj Browar Śląski Alternatywa ogłosił, że w tym roku się nie otworzy. Mają zbierać siły na rok przyszły, jeśli politycy znów ich nie wyru....
    Byłem tam i wszystko pozamykane na głucho. Oby sie otworzyli bo szkoda by było.

    Leave a comment:


  • Ahumba
    replied
    Z takim terminem ważności??

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎