Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cocobango
    Senior
    • 04-2002
    • 818

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
    (...) Obowiązkowa pozycja dla każdego kto kocha to miasto.
    Zespół dedykuje te płytę Warszawie Sierpnia'44.
    Ja niekoniecznie kocham to miasto (współczesne), choć dawną Warszawę i jej mieszkańców cenię i szanuję i dlatego ta płyta przemawia do mie jeszcze bardziej.
    Chyba mogę powiedzieć że jest genialna i zgadnijcie co teraz puszczę.
    Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
    Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
    HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

    Comment

    • Cocobango
      Senior
      • 04-2002
      • 818

      A zna ktoś z Was Power of Trinity, Jest to Łódzka kapelka, która w tym roku gra w Węgorzewie i ma Wielkie szanse na zdobycie nagrody publiczności. A ponadto garają w niej kumple.
      Zajrzyjcie na ich stronkę: www.Poweroftrinity.com

      Możecie też obczaić strone festiwalu: www.rock.wegorzewo.pl mozna tam odsłuchać sobie kawałki kapel występujacych w tym roku, a kto chce moze zagłosować na jeden z zespołów za pomocą smsów.
      Powersi naprawdę nieźle grają, mozecie przekonać się sami.
      Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
      Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
      HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

      Comment

      • yendras
        Senior
        • 12-2001
        • 2052

        Od wczoraj intensywnie słucham płytki "Dimanche a Bamako" malijskiego duetu Amadou et Mariam - na tej płytce z udziałem Manu Chao. Bardzo fajne i do piwka, i do samochodu.

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          Fajnie się słucha nowej płytki Audioslave "Out Of Exile", dla mnie trochę lepsza od debiutanckiej "Audioslave".

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            Wczoraj w moje ręce trafiła najnowsza płyta Kazika "Los się musi odmienić" i stwierdzam, że jest niezła. Jak zwykle Staszewski ostro jedzie, szczególnie w utworze "Dd". Płyta trwa 75 minut, ale jest równa i słucha się jej bardzo przyjemnie. Na zakończenie Kazik zaproponował hymn "Jeszcze Polska nie zginęła" oczywiście po małej "przeróbce".

            Comment

            • YouPeter
              Senior
              • 05-2004
              • 2379

              No nowa płyta Kazika jest rzeczywiście niezła ale momentami (tak jak w przypadku “41” ) męcząca. Nowy styl w swojej muzyce, który Kazik zaczął wprowadzać “Od piosenek Toma Waitsa” przez “Czterdziesty pierwszy” aż po “Los się musi odmienić” sprawia że po odsłuchaniu całej płyty nie ma się ochoty od początku jeszcze raz jej przsłuchać tylko trzeba trochę od tej muzyki odpocząć. Nie zmienia to jednak faktu że płytka jest niezła choć z pewnością nie wszystkie numery równie dobre. Na plus trzeba jednak Kazikowi przyznać że jego ostatnie płyty są utrzymane w jednym klimacie z czym ostatni raz się spotkałem chyba na “Tacie Kazika”.
              Last edited by YouPeter; 19-07-2005, 13:20.
              Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

              Comment

              • Ark
                .
                • 04-2003
                • 414

                Kazik ostatnio męczący sie zrobił.
                Ja teraz deszczu słucham. Idealna muzyka na dzisiaj.
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                • dkrasnodebski
                  cymbał
                  • 05-2003
                  • 2316

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox
                  Na zakończenie Kazik zaproponował hymn "Jeszcze Polska nie zginęła" oczywiście po małej "przeróbce".
                  Hymn Kazik nagrał już dość dawno temu, przynajmniej ja słyszałem to ponad pół roku temu. To była jakaś taka płyta na której różni wykonawcy wykonywali Mazurek Dąbrowskiego po swojemu.
                  Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                  www.radoslawstolar.pl

                  Comment

                  • robox
                    = kapslarz =
                    • 11-2002
                    • 8188

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dkrasnodebski
                    Hymn Kazik nagrał już dość dawno temu, przynajmniej ja słyszałem to ponad pół roku temu. To była jakaś taka płyta na której różni wykonawcy wykonywali Mazurek Dąbrowskiego po swojemu.
                    Zgadza się utwór pojawił się ne tej płytce.

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ark
                      Kazik ostatnio męczący sie zrobił.
                      Ja teraz deszczu słucham. Idealna muzyka na dzisiaj.
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
                      No nowa płyta Kazika jest rzeczywiście niezła ale momentami (tak jak w przypadku “41” ) męcząca. Nowy styl w swojej muzyce, który Kazik zaczął wprowadzać “Od piosenek Toma Waitsa” przez “Czterdziesty pierwszy” aż po “Los się musi odmienić” sprawia że po odsłuchaniu całej płyty nie ma się ochoty od początku jeszcze raz jej przsłuchać tylko trzeba trochę od tej muzyki odpocząć. Nie zmienia to jednak faktu że płytka jest niezła choć z pewnością nie wszystkie numery równie dobre. Na plus trzeba jednak Kazikowi przyznać że jego ostatnie płyty są utrzymane w jednym klimacie z czym ostatni raz się spotkałem chyba na “Tacie Kazika”.

                      Pozwolę sobie się nie zgodzić z dwoma moimi przedinterlokutorami

                      Właśnie jestem po ponad połowie przesłuchania najnowszej płyty Kazika (kupionej legalnie za całe 35 zeta ), sącząc sobie, a jakże, piwo i bardzo mi się ona podoba i jak dla mnie jest dość równa.
                      No ale podobała mi się też w całości plitka "Czterdziesty pierwszy"

                      No cóż, nic nikomu nie wypominając, może to jednak jest kwestia wieku wykonawcy i słuchacza, a konkretyzując dysproporcji między tymi dwoma wartościami
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • Hannibal
                        Senior
                        • 03-2004
                        • 1426

                        A mi całkiem niedawno przypadły do gustu dwie, nieznane mi wcześniej, płyty REM - "New Adventures In Hi-Fi", "Out Of Time" oraz "Chronic Town". Świetne wykonanie, genialny głos; tylko słuchać i słuchać... No i pić przy tym własne piwko
                        Last edited by Hannibal; 19-07-2005, 20:17.
                        "All the good things for those who wait"

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Hannibal
                          nieznane mi wcześniej, płyty REM - "New Adventures In Hi-Fi", "Out Of Time"
                          To chyba najbardziej "ograne" płyty REM, czasami wrzucam do odtwarzacza tą pierwszą, choć lepiej słucha mi się wydany jeszcze przed tymi płytami krążek "Green".

                          Comment

                          • peter007
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 2820

                            "Kasia Nosowska - kibic Legii Warszawa, Artur Rojek - trzymający z zespołem GKS Katowice i Krzysztof "Grabaż" Grabowski - kibic Lecha Poznań nagrali wspólnie piosenkę "Prosta rzecz", która pretenduje do miana hymnu polskiej ligi piłkarskiej."
                            Ostatnie słowa tego cytatu chyba lekko przesadzone ale kawałek przyjemny dla ucha.
                            Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                            Comment

                            • Hannibal
                              Senior
                              • 03-2004
                              • 1426

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox
                              To chyba najbardziej "ograne" płyty REM, czasami wrzucam do odtwarzacza tą pierwszą, choć lepiej słucha mi się wydany jeszcze przed tymi płytami krążek "Green".
                              Co to znaczy "ograne"? Ja tam w radio juz dawno nie slyszalem zadnego utworu REM.
                              A poza tym, są to wg mnie utwory bardzo dobrej jakości. Nie jakieś tam pobrzękiwania.
                              "All the good things for those who wait"

                              Comment

                              • Twilight_Alehouse
                                Chmielowisko.pl
                                • 06-2004
                                • 6310

                                "Ograne" znaczy, że w swoim czasie w radiu i telewizjach muzycznych bardzo często można było usłyszeć pochodzące z nich single. Zresztą do dzisiaj często się słyszy "Losing My Religion" czy "Everybody Hurts". na dodatek to chyba dwie najlepiej się sprzedające płyty.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎